1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    1020-ka sa 5 incnim full HD amoled-om, manjim bezelima i Snapdragon-om 800 = epik win.
     
  2. heroic

    heroic Komšija

    Nesto sumLJam da cemo to vidjeti, ovi iz Nokie bi i imali pameti za to, ali ovi iz Microsofta def. nemaju. Ali se slazem s tobom, to bi bilo fenomenalno :D
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma ne mora ni imat kameru od 1020, dosta je ova 20Mpx od 1520, a elegantnije izgleda, zato kazem, samo kad bi se 1520 shrinkala na 5" a da se sve ostalo zadrzi.
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Imam tu kameru u 808 i jednom kad je probes ne odrices je se vise,senzor od 41Mpx nije pod moranje,i tih 20 je sigurno i vise nego dovoljno,ni sam nikad ne slikam vece slike od 8Mpx nego hocu da kazem da dobra optika i xenon blic cine ovu kameru izvanrednom a xenon nisam vidio na 1520.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma ja nosam lumia 920 i 808 pv, lumia je bolja za surfanje i to, ali pozivi, baterija, mogucnosti samog telefona su na strani 808, a kamera na lumia 920 je u smijesna pored ove na 808. Eno stigla 1020 u univerzalno, 1000KM...
     
  6. metallac

    metallac Aktivista

    Joj tog izraza sto su uveli phablet :smt005 ... Vise ne znaju sta ce sa ovim jadnim telefonima, nenormalno povecavaju ekrane i uvode neke nove izraze... A niko da se zabavi baterijom da svaki tel izgura bar 2 dana jbg bitno je mega giga procesore i ram, ultra mega giga HD ekrane i ostale gluposti...
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Lumia 1320 ce biti dobar phone :)
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bio bi solidan da ima tih vec spomenutih 5". Ovako s tom rezolucijom i 6" je kao L625, samo velik ekran i to je to.
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    mislim da 625 ima manju rezoluciju...
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, ali i manji ekran, 4.7".
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    bas me interesuje sta spremaju za nasljednika 1020, osim ako to vec nije 1520, ko ce ga znati vise s ovakvim brojevima

    mogli su jos zasad ostaviti 9xx seriju za flagship
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma


    Prije da ce se zvati 940 sa standard kamerom i 1040 za xenon 41Mpx 15xx je vec Phablet klasa.
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dobra im je nomenklatura, imaju puno prostora da segmentiraju modele po klasama. 10x0 modeli mogu u buducnosti preci i u 11x0, recimo.

    Ovo 940/1040 ima smisla.
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I bum: http://www.engadget.com/2013/10/27/noki ... -on-video/

    FullHD ekran, Snapdragon 800, kamera od 1520-ke.

    Jeste za Verizon ovo ali dobar znak za buducnost definitivno.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bolje da su zaokruzili na 930. :)

    To je sad definitivno najpozeljniji WP8 telefon.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    mene privlaci lumia 1020 zuta, jos ona crna grba pozadi bas mi je nekako sexy, a ako ga uzmem rizikujem i podrsku ipak je to hardver star gotovo 2 godine

    lumia 929 ce biti ekstra ako budu takvi specsi, jos da podrzava microsd taman, ali ce to i da kosta, no mozda je lumia 929 ekskluziva za verizon kao 920 prije za att
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kako god, bit ce sigurno 1080p mobitela sa quad-core procesorima i u normalnijem formatu do 5".