Mafia 2 - thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by kerim80, Sep 15, 2003.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Gaymaro Kingu, svaki refresh foruma donosi deset tvojih postova smiri se malo.
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Novi screenshot :

    [​IMG]
     
  3. GW

    GW Moderator

    Opet žuto nebo. Pravo su mi dosadili post-processing efekti.
     
  4. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Na oficijelnoj stranici doduše stoji da je ovo wallpaper, vjerovatno zbog tih post-processing efekata (nebo).
     
  5. GW

    GW Moderator

    Nadam se da je kao onaj MGS fazon, jer se meni baš igra ova igra.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ako i ovdje sve bude ovako žuto neću je ni probat.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pogledaj ovaj Grid - sve izgleda kao da gledas kroz tanki sloj kafe. Izgleda je trend kod developera. Meni je odvratno.
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Sve copy&paste iz DX SDK. HDR je unistio igre na kompu.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sreca pa se to govno da iskljucit. :D
     
  10. GW

    GW Moderator

    Nije ih HDR uništio, nego post-processing efekti/filteri.
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    A HDR je lizalo od karamele?
     
  12. GW

    GW Moderator

  13. ming

    ming Veteran foruma

    Znam da nije, ja govorim za HDR.
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    [​IMG]

    Novi wallpaper
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Hocemo svaki put ovako dizat' topic i nabijat' postove kad se neki novi screenshot pojavi? :roll:
     
  16. GW

    GW Moderator

    Već vidim ovog debelog lika kako gine u nekoj pucnjavi. :D
     
  17. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kada počnu masovno dolaziti, nećemo. Po jedan screen svake sedmice nije uopšte nabijanje postova.


    Debeli lik se zovi Joe i narav će mu biti slična Paulieu u prvoj igri. Vjerovatno ćeš pogoditi sa prognozom :smt002
     
  18. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Čisto da malo aktueliziram thread, novi trailer izlazi u subotu (14 decembar).
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

  20. sale072

    sale072 Aktivista

    Oooj zaboravio sam na ovu igru totalno.. a prvu mafiu presao 4 puta.. i morat cu izgleda jos jednom :)

    Zna li se kad bi se Mafia II trebala pojaviti.. ? Uh vidim na kraju trailera sad fall 2009.. mdaaaj ko duke nukem forever..