Na oficijelnoj stranici doduše stoji da je ovo wallpaper, vjerovatno zbog tih post-processing efekata (nebo).
Pogledaj ovaj Grid - sve izgleda kao da gledas kroz tanki sloj kafe. Izgleda je trend kod developera. Meni je odvratno.
Kada počnu masovno dolaziti, nećemo. Po jedan screen svake sedmice nije uopšte nabijanje postova. Debeli lik se zovi Joe i narav će mu biti slična Paulieu u prvoj igri. Vjerovatno ćeš pogoditi sa prognozom :smt002
Oooj zaboravio sam na ovu igru totalno.. a prvu mafiu presao 4 puta.. i morat cu izgleda jos jednom Zna li se kad bi se Mafia II trebala pojaviti.. ? Uh vidim na kraju trailera sad fall 2009.. mdaaaj ko duke nukem forever..