Maji problem RIJESEN !

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by abasi, Sep 18, 2003.

  1. abasi

    abasi Aktivista

    E narode ( placem) !!!
    Evo treci put restartujem kompjuter jer ne mogu da vjerujem !

    Ovo se nemoze opisati koliko sam sretan nakon sto sam skinuo ove najnovije drajvera ATI Catalyst 3.7 za moju ATI.
    Sve mi radi OK, sve je nenormalno dobro jer probleme koje sam imao sada ih nema ni na mapi.
    Ono oko CS i onih linije je rijeseno sada je SUPER slika , UT2003 radi normalno ( kako treba da radi s ovakvom grafickom), NFS:HP2 ide mi na svim max. Detaljima kao LUD- LETI- trunke ne zapinje, GTA: Vice City kao da je neko podmazao najboljim uljem za motore,
    F1 2002 radi odlično, ma nema se sta reci graficka je super a ovi novi drajveri rade NENORMALNO DOBRO.

    Htjeo bih se zahvaliti svima koji su mi pomogli u rijesavanju problema oko ove ATI posebno onima koji su me naveli na skidanje ovih najnovijih drajvera za ATI.
    Mislio sam da je ATI zaista los ali nije tako sve je OK , radi SUPER ali sa novim drajverim ATI CATALYST 3.7 !

    Slijedeca graficka koju budem kupovao bice ATI definitivno ( a je svoju htjeo da prodam da kupim nVidia – Uhhhhh )

    I nesta za SPIDER-a:
    Spider ono sto mi je sporo ulazilo u meni CS , ono tek kada kreiras pa ESC da ti nestane ono crno, sada je OK ide super brzo- kao u tebe na FX 5600 ultra.

    Jos nam samo ostaje da Inzinjer rijesi svoj problem sto je prije moguce pa da svi mirno spavamo.

    ATI = RULZZ ( ali sa najnovijim drajverima )
     
  2. Esh

    Esh HWB

    hehe, eto cool, glavno da je proradilo: )

    sad kad se bacis na te igre, nemoj zaboravit nekad i na forum navratiti: )
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    pa tko su ti ljudi... :D

    kako je enis reko, nemoj zaboravit nas male ljude na forumu koji su ti omogucili sate i sate igranja! :wink:
     
  4. abasi

    abasi Aktivista

    Ma nema frke ja cu i dalje visiti na ovom forumu :wink: