Mala nagradna igra

Discussion in 'Igre i konzole' started by Zeleni, Oct 18, 2015.

  1. veki81

    veki81 Aktivista

    Je fakat, jebo onog filozofa kako bi ja popizdio kad bi nekog drugog izvukao :smt003
     
  2. veki81

    veki81 Aktivista

    Re: RE: Re: RE: Re: Mala nagradna igra

    Pa sto si pokusavao aktivirati key igre koja ti se ne igra :roll:
     
  3. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Sigurno je Ragnarok :lol:
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Treba zabraniti nagradne igre. Ko sto Edo rekao "kad hoces pomoc, trebas trazit punomoc" :D
     
  5. veki81

    veki81 Aktivista

    Prekidaj past ce mrtva glava!!!
     
  6. anel007

    anel007 Komšija

    Re: RE: Re: RE: Re: Mala nagradna igra

    procitaj moj post ponovo i sve ce ti mozda biti jasno :wink:

    sve su mogucnosti otvorene :smt003
     
  7. veki81

    veki81 Aktivista

    Re: RE: Re: RE: Re: Mala nagradna igra

    procitaj moj post ponovo i sve ce ti mozda biti jasno :wink:

    Dovoljno je jednom samo je objasnjenje malo smijesno, ali nebitno bezze si uletio u post koji je bio namjenjen nekom drugom ali eto i ti si imao zelju da nesto kazes :smt002.
    Pls nemoj dalje quotat me nisam neki zaljubljenik u ping pong forumska prepucavanja izuzev sa rajom koju znam preko TS-a ili uzivo.
     
  8. anel007

    anel007 Komšija

    1. apsolutno me ne zanima u sta si ti zaljubljenik, otvori proslu stranicu pa ces vidjeti ko je koga prvi citirao i poceo prepucavanje
    2. mojim postom da je darkspore kod iskoristen ne znam kako sam "uletio" u post koji je bio nekom namjenjen, niti sam tebe citirao u istom niti tog nekog drugog, i da imao sam potrebu da to kazem jer smatram to korisnom informacijom da raja ne kuca kod bez veze kad isti ne radi
    3. posto ocito i dalje nisi shvatio smijesno objasnjenje, ja nikad nisam rekao da mi se darkspore ne svidja i da je ne bih nego da ne igram samo tu igru 5 godina pa da je kupim, ja kad igram nesto toliko vremena nije mi zao odvojiti novac za to i sigurno ne molim okolo za poklone
     
  9. veki81

    veki81 Aktivista

    Ja napisao jebes darkspore i citirao tebe prvi to ni ne sporim nije uopste rijec ko je prvi citirao nego si se onda ti nadovezao na fifu kupi itd..., ali ti puno toga nisi shvatio tj. puno si to ozbiljno shvatio i ponovo ti kazem tu raju znam sa TS-a i vise se zezam sa Zelom jer je ugrabio key (kad ti vec moram crtat) , a taj tvoj biser da ja okolo molim za igre kad bi rekao da je glup uvrjedio bi rijec GLUP . I pojedini sa foruma su dobili od mene acc bf3 premium + bf4 premium + fifa14 i mozda jos koja igra bez da su trazili da im poklonim.
    Razumijes ...... (ma ku... moj ti razumijes).
     
  10. anel007

    anel007 Komšija

    jesam se nadovezao jer si se licno meni obratio i ostalo je islo tokom kojim je islo, al elem ja nisam skontao za'ebanciju i nek zavrsimo na tome, samo te molim ubuduce kad se planiras zezati sa prijateljima i poznanicima ne cini to preko tudje grbace da ne ulazis u bespotrebne rasprave :wink:
     
  11. veki81

    veki81 Aktivista

    Hajd vala nek si ti meni ziv i zdrav jbg. mora nekad i preko grbace :smt002 , i usput ako ti naleti key za fifu16 znas sta ti je ciniti :mrgreen:
     
  12. anel007

    anel007 Komšija

    vjeruj da cu se prvo tebe sjetiti ako naleti kljuc za tu igru :smt003
     
  13. n1dal

    n1dal Aktivista

    :smt003

    Treba vise ovakvih tema :lol:
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Hocu i ja da se svadjam :)
     
  15. veki81

    veki81 Aktivista

    E jbg. sad smo se ohladili :mrgreen:
     
  16. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nije to problem, nova nagradna igra uskoro ;)
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Poslije onog sto te iskritikovao mislio sam da ti nece vise pasti na pamet da organizujes nesto.
     
  18. veki81

    veki81 Aktivista

    Ti jedva zivu glavu izvukao i opet ti :mrgreen:
     
  19. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Da je frajer u pravu, da me prokuzio, pa hajde. Ovako, nije do mene sto doticni izbjegavaju svoje prijeko potrebne tablete.
     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Zela iduci put najavi unaprijed kad bude nova nagradna igra, a Vedo nek puca brojeve za mene