Mala nagradna igra

Discussion in 'Igre i konzole' started by Zeleni, Oct 18, 2015.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    :smt005
    nailed it
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Vedo je osvojio već jednom, nema pravo učešća naredne tri :p
     
  3. veki81

    veki81 Aktivista

    Tako je :smt003
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    uvesti veto ba da Vedo moze opet dobit, nemojte tako :)

    :D:D
     
  5. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Kako da ova tema mene promaši :D
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    najvruca tema na forumu haha
    sto bosnje vole dzabalamu...neka je i onaj stari tetris,samo da je dzabalama :D
    hocemo novu nagradnu igru,hocemo nove dzabalame :D :D
     
  7. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Zeleni svaka cast na ovoj mini nagradnoj,sad pogledah temu nisam od odabira broja pogledao pa evo procitah sve i vidjeh da ti je 69 prvi izasao :).
    Nego taj dan moja zena onako u seksi izdanju ispod tusa izasla,a ja ko pas umoran citam tvoj post i odaberem broj 69, ali ga ne upisah jer nazva punac da vidi malo kako smo i zali se da je kupio neki qrac plasticni, za neki element i platio hebene 22KM.I tu ti moja 69 fantazija padne u vodu,i ja ti hladno upisem br. 22 :) Drama jebo te!
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa po ovom tvom izlaganju slijedeca nagrada bi trebala direkt tebi, bez izvlacenja.
     
  9. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Re: RE: Re: Mala nagradna igra

    To ti meni ili...?Ja ne sugeriram nista ja sam samo htio malo da se nasalim.Nemoj samnom da ulazis u neke rasprave nisam ti ja ovaj koga ste se uhvatili i sjeli mu na vrat.Ne branim nikoga ali sarkazam ne volim.
    Nhf ako nije meni namijenjeno onda zaboravi da sam ista rekao i izvinjavam se unaprijed.
     
  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Late to the party.

    Ja dobre teme, deder nastavite.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jep tebi sam i obozavam sarkazam :)
     
  12. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Re: RE: Re: Mala nagradna igra

    Kao i vecina vas
     
  13. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Re: RE: Re: Mala nagradna igra

    Nisu se oni meni naklatili ni na šta, sigurno. Odgovorio bih ja već na ovih par dosadašnjih postova ali mi više mrsko pi(s/š)ati.

    Inače za naš narod sarkazam je bolest. Nisu Bosanci i Hercegovci duhoviti zato što su istinski smiješni već zato što u sarkazam upakuju vlastiti jad i čemer života. Vijekovima već od našeg duševnog jada i bijede pravimo sarkazam jer nam je tako lakše pobjeći od stvarnosti i realnih problema.
    I onda dođu meni napišu da sam ja lud, da mi trebaju tablete i što šta za smirenje iako sam u potpunosti miran jer kažem ono što me boli. Nema bolje tablete od tablete zvana istina.

    Evo vidiš ja se iskreno i otvoreno pobunim protiv nepravde, laži i obmane a odmah se to pretvara u nekakav kvazi sarkazam i komentira se kao "Pa sve je ovo bila šala!" i tako te čuvene naše izjave.
    Samo na našem podneblju brat bratu može majku opsovati i reći "Pa šala buraz! Zar ne kontaš! E koji si ti kloc!" i da to drugi prihvati tako iako duboko u sebi zna da je to uvreda pa kakva god.

    Vrijeđanjem i omalovažavanjem drugoga postiže se vlastita nadmoć i zato smo tu gdje jesmo i za vijeke vijekova nećemo se pomaći sa mrtve tačke.
     
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    @Ragnarok : ma nemoj bezze da se jedes.Ja sam davno naucio da trolove samo pustis na miru i jednostavno ne das im materijala da lijece svoje komplekse.
    Lijep pozdrav svima.Zivi i zdravi bili :)
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Pa lik je trolcina zesci a ti njemu to govoris :mrgreen:
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Lol, hebo lud zbunjenog :)
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pobunio se protiv nepravde :lol:
     
  18. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja mislim da bi ti na guz.cu izaslo ako ne bi na usta :D a u ovom slucaju na prste
     
  19. black

    black Komšija

    Zeleni zavadio cijeli forum haha
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    oce on to :)