Malo da se nasmijemo

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Apr 25, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nFare

    nFare Komšija

    Slijedece sto ce snimiti - South Park. :p
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    nadam se da znaš da je to njihova interna... inače prejaki su totalno i damon i kimmel i onaj mexikanac :)
     
  3. selvin

    selvin Moderator

  4. Nani

    Nani Komšija

    Prejako :D
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    :lol:
     
  6. apdejt

    apdejt Overclocker

  7. Nani

    Nani Komšija

    Javni oglas za prijem pripravnika u Centar za uklanjanje mina u Bosni i Hercegovini (BHMAC)

    http://www.ads.gov.ba/konkursi/konkurs1802200901.php

    JAVNI OGLAS
    za prijem pripravnika u radni odnos na period od jedne godine u Centar za uklanjanje mina u Bosni i Hercegovini (BHMAC)



    1/01 Pripravnik sa završenim Pravnim fakultetom (Visoka stručna sprema - VII stepen) - jedan (1) izvršilac, u organizacionoj jedinici: Sektor za podršku – Odsjek za pravne, personalne i opće poslove.

    Pripravnik sa završenom Muzičkom akademijom (Visoka stručna sprema - VII stepen) - jedan (1) izvršilac, u organizacionoj jedinici: Sektor za operacije – Odsjek za upravljanje protuminskim akcijama.

    Potrebni dokumenti:

    - prijava kandidata sa osnovnim kontakt informacijama (adresa, broj telefona, e-mail i dr.)

    - ovjerena kopija diplome (diploma mora biti nostrifikovana ukoliko fakultet nije završen u BiH),

    - ovjerena kopija lične karte izdate od strane CIPS-a,

    - uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak (ne starije od 3 mjeseca),

    -izjava kandidata da nije pod optužnicom Međunarodnoga tribunala za bivšu Jugoslaviju u Hagu i da nije odbio povinovati se naredbi da se pojavi pred Tribunalom – izjava kandidata ovjerena u opštini,

    - dokaz da kandidat prvi put zasniva radni odnos u tom zanimanju (ovjerena kopija radne knjižice i ukoliko ima staž upisan u radnu knjižicu uvjerenje da je radio na poslovima srednje stručne ili niže spreme).


    Pa sta reci dalje :D :D :D
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    to je neko na stelu zaposlen, sa muzickom, i sad samo pro forme konkurs ide ;) stara fora drzavnih firmi :D
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

  10. ReNNo

    ReNNo Overclocker

  11. NAILS

    NAILS Moderator

    ReNNo, sta je fake ?
     
  12. GW

    GW Moderator

  13. mind-fuck :!: :)
     
  14. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Danas gledam u tu animaciju i pratim nogu kako ide.
    I iznenada malo ko trznu slika i poce se u drugu stranu okretat tako da sam bio zakljucio da je neki fake.
    Ali nije...moja greska.
    To malo vrijeme dok je slika zatrzala valjda je doslo do promjene razmisljanja :D
    Ma mozak mi je zaista lud, samo što se lijeva i desna polutka nisu pobile. :smt003
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Davno sam se zamarao s ovim i slicnom optickim varkama. Neda mi se vise.
     
  16. nFare

    nFare Komšija

    Meni se vrti samo udesno, izgleda da mi radi samo jedna strana mozga. :lol: (mada imam osjecaj da joj se syse povecaju kad zazmirim).
     
  17. I meni se vrti desno :mrgreen: dobra je ona sa tackama razbacanim onako, naizgled bezze a kad zazmiris vidis Isusa :mrgreen: Ima jaka opticka varka u Eternal sunshine of spotless mind... kad j. carrey stoji ispred stola normalne velicine al kako odlazi na drugu stranu postepeno se smanjuje do visine klinca... jako a jednostavno,ima objasnjenje u dodacima...
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Haha, u mene se samo suprotno od sata vrti, nema sanse "natjerati" je da ide u drugom smjeru :mrgreen:

    edit: Sad je krenula u smjeru sata i nema se sanse vratiti na staro :smt005
     
  19. mind fuck klasicni, jos to sam sebi radis :D
     
  20. kAcA

    kAcA Aktivista

    Kod mene nece da se okrene na drugu stranu pa nema sanse :lol: Izgleda da fakat koristim samo jednu stranu mozga xD
     
Thread Status:
Not open for further replies.