Medal of Honor: WARFIGHTER

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Feb 7, 2012.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: Medal of Honor 2

    Gdje će valjati igra sa tako suvišnim i besmislenim podnaslovom :D
     
  2. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Re: Medal of Honor 2

    Dojadili su sa forsiranjem terorizma,definitivno...
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: Medal of Honor 2

    U dilemi sam. Uzet ili ne... Nekako mi se ne isplati dati 60$ za ovu igru. Kontam radije sebi uzet 3-4 druge igre za PS3 za te pare. I to odlicne igre.

    hmmm.......
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Re: Medal of Honor 2

    Koji ce ti. Cod na fb2 motoru.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: Medal of Honor 2

    Ma igrat ce je dosta moje raje. I to je jedino pozitivno sto se tice MOH u mom slucaju. I jedini razlog sto kontam da je uzmem.

    A evo bas maloprije gledam koje bi druge mogao uzeti za 60$:

    Resistance 3 - 19$
    AC: Brotherhood - 17$
    Batman Arkham Asylum (GOTY) - 16$

    Ili umjesto jedne od ovih gore, Red Dead Redemption (15$).

    Koje god 3 uzmem, ostane mi jos 5-10$.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Re: Medal of Honor 2

    Hoce li biti kakva beta za PC igraca ? Jedan lik na youtube prica da je igrao alfu na PC-u mada nisam o tome nista cuo.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: Medal of Honor 2

    Nece. Nece biti public beta nigdje drugo osim na XBox-u. Mada beta dojadi veoma brzo, jer je mapa beze kao i mode takodjer. Ja odigrao samo prvi dan malo, i nisam ulazio vise.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Otkazao pre-order, i nije mi zao, jer sam umjesto MOH uzeo:

    Resistance 3
    AC: Brotherhood
    Batman Arkham Asylum (GOTY)
    Red Ded Redemption

    Sve PS3.

    MOH bi me izasla 60$ sama, a ove 4ri me izasle 62$. Prezadovoljan. Taman da se ima sta preko zime igrat. :)
     
  9. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Svidio mi se pravo ovar Resistence 3,i Red Dead Redemption,kamo sreće da sam kupio neko od novijih konzola,definitivno za 62 Dolarčića odličan izbor...
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ma bit ce MOH dobar za PC po sistemu odigraj singleplayer do dzaba nabavljen i zaboravi igru kroz malo al sad za neke investicije od 60 dolara ili 60 eura kod nas,tesko da ima taj kvalitet.
     
  11. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Zato će mu cijena vjerovatno i sletiti pravo brzo kod većine retailera. I ko je editovao ime thread u ovo caps-lockano čudo? :roll:

    @Patton - jedino je AC malo slabiji sa te liste, ali zato ima odličan multiplayer, obavezno isprobaj ako stigneš ;) Btw, ostale tri igre su fantastične i, obavezno, nakon Asyluma nabavi i Arkham City, nećeš se pokajati :D
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam editovao jer se tak oigra zove i kakve veze ima sto je caps..
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma samo ces taj RDR igrat danima ( jel dosao sa expanzijom ? , ako nije pokusaj naci i nju ona je obicno jeftinija 5 eura / dollara )
    batman se zna
    AC nisam igrao
    Res je solidan FPS meni cak bolji od drugoga nastavka
    a
     
  14. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ma ubi me taj caps u oči + je priglup naslov, al' eto :)
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mislim da je RDR obicna verzija. Ali ako je expanzija dobra, lako ju je uzeti preko PSN-a.
    Do sada nisam ni jedan Batman igrao. Tako da ce biti nadam se ugodno iznanedjenje.
    AC, mi je jedna od drazih franzisa. Presao sam prva dva dijela, pa sad dosao Brotherhood na red. Taman dok dodjem do AC III, bit ce taman dobar pad cijene.
    Resistance, je zaista predobra igra, i raduje me cinjenica da su vratitli co-op da se moze opet igrat kampanje. To mi je najvise falilo u dvici.

    Ja sam licno ljubitelj AC serijala. Nadam se da nije sad odron kad se uporedi sa AC II.

    Ako mi se svidi Asylum, naravski da ce doci na red i Arkham. Sad ce i praznici pa ce biti garant i jeftinije za uzeti.

    Ja obicno uvijek cekam da bude price drop, pa uzimam igrice. I sad mi se bas isplatilo.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jeste li dobili ovu ponudu na mail:

    [​IMG]
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    sada samo odgledao par klipova ovog cuda i mogu reci da je premocno,izgleda bas realno a kada protivnik puca meci frkcu i sve leti oko tebe a posebno je interesantno kada RPG pune u blizini

    ako mi konfiguracija dozvoli,moglo bi se ovo i poigrati :)
     
  19. Triforce

    Triforce Aktivista

    Kada sam vidio screenshotove pomislio sam da je u pitanju BO2... Sad je li to dobro ili lose Boga pitaj :D
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako volis CoD stil gameplay-a, onda ce ti se svidjeti. Mape su male. Nema puno destrukcije. I igra se uglavnom run and gun, bez previse razmisljanja o teamplayu.

    Igrao sam jucer i danas kod jarana full verziju, i jos mi se manje svidja nego kad sam beta-u igrao.