Medal of Honor: WARFIGHTER

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Feb 7, 2012.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    S tim sto dobar broj portala ocijeni igru na osnovu SP kampanje, nekada prije nego MP bude i pokrenut :)
     
  2. jeretik

    jeretik Komšija

    Mogli ste se organizovati, pa Electronic Artsu i Activisionu u plavoj koverti malo sadake slat svaki mjesec.
     
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    kakva je optimizacija u odnosu na bf3? jeli bolje radi ili je isto?
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja upravo igram, meni sasvim ok igra, odprilike radi isto kao BF3, mozda koji fps vise, ali sitno.
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    pih, grafika bolje u sp nego u mp, iako je fb2 engine, bf3 izgleda daleko bolje
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma



    ako je ovo istina, mozda bude istina sto je forumas patton na bf4 temi spominjao, da ce neki drugi studio osim dicea raditi na bf nastavku a po ovome novi moh bi mogao preuzeti dice

    ne znam kako niko da se sjeti pa da sad napravi jednu ww2 igru, kako bi dobro dosla u moru igara sa modern day tematikom
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Da da, odavno se prica da ce BF5 raditi neko drugi samo nista od tih vijesti nije legit. Najblaze receno drobra stvar. Ako se dobije bugfest istih razmjera, onda je do enginea/EA. Igri nema spasa. Ako se dobije dobra igra, zna se ko je krivac.

    Ali ovako u nedogled stvaki put isto ne ide. Covjek ne moze ni ocekivati nesto posebno. Postaje predvidivo.

    Toliko cekao BF4, za malo uzeo novu platformu zbog njega i sada opet.. cekam BF5. Da se šutneš nogom u dupe.
     
  8. RaP

    RaP Komšija

    Hahaha tako je nails sreca ili nesreca pogodi me besparica pa neuze nista novo od hardwera
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Isti slucaj, pisao sam vec kako sam planirao uzeti 3770K sa z77 sabertooth. Bas potrefi besparica i ne uzeh.

    Mada trenutno svejedno kontam uzeti nesto drugo obzirom da mi je poprilicno stara platforma a sto se tice BF-a, trebat ce se nakaniti dati pare za igru. O kompu da ine pricam.

    Mada se tebe sjecam kada je bilo govora o serveru: "ko, ne znam da li cu kupiti igru, kakav server". E eto druze, ispade bas tako..

    Mada nisu neke pare za 2 godine ali iz principa ne treba ovo finansirati.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    bump

     
    aeRo likes this.