media player problem

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by pac, Jan 4, 2006.

  1. pac

    pac Komšija

    problem je u tome kad god hocu da pokrenem media player 10 nece da se otvori,briso sam ga par puta nece,u safe modu isto nec nece! prije nego sto sam imao ovaj prob. skeniro sam comp sa avastom i otada vise nije htio sat da radim :?:
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    fino idi na uninstal

    pa ponovo instal


    kakvo brisanje
     
  3. GV

    GV Komšija

    Nisam siguran da se on može uninstal, pošto je dio XP, imaš ja mislim na VIDI cd (dio prva pomoć) i pokušaj ga ponovo instalirati. Mada mene iskreno nervira kada nema nekog kodeka i još ga ne može automatski naći.
    Više su mi dok...č... i divix xxxx i xvid xxxx, mara čovjek koristiti 10 plejera da ih sve pohvataš, ja imam i 10,VLC, Divix i nekakav DVD i boga ti pitaj šta još.
     
  4. postal dude

    postal dude Aktivista

    start -control panel-add remove programs-add remove windows components(sa lijeve strane imas)-windows media player

    to bi trebalo pomoci

    no wellcome
     
  5. postal dude

    postal dude Aktivista

    moze vec sam napisao za uninstal ali za te codec.e imas ace mega codec koji ima sve zive i mrtve formate podrzane.
     
  6. iPlay

    iPlay Komšija

    ili K-Lite Codec Pack (Nikad mi se jos nije desilo da je neki Codec falio.)
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja na kompu imam samo ffdshow i sve mi ide bez ikakvih problema....
     
  8. GV

    GV Komšija

    Ma pokušao sam i ja sa tim mega pakovima ali očigledno da nisam nešto ispravno uradio jer mi se i dalje javljao isti problem. Ko ima savjet kako ispravno uraditi je dobrodošao.
     
  9. zilo

    zilo Komšija

    Takodjer.To,winamp,wmp i divx.

    @Snooooop
    Nek ti se pohebalo,to ti je tako kad se zahebajes na MSN-u.
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ako ti neradi media player nikako,onda ti obicno neradi ni windows help ni search ....
    problem rjesavas sa nakom zakrpom u google ukucaj helpfix.bat skini
    pokreni i sve ce biti u dure
     
  11. postal dude

    postal dude Aktivista

    skini ace mega codec od 100MB,ides na pro verziju i rokaj brale. nema da fali da nemoze.
     
  12. pac

    pac Komšija

    ma rijesio sam prob. htio da uradim restore sistem nije ni to nije radilo meni puko film i form. comp sad sve radi opet vam hvala, a tommy o kakvoj ti zajebanciji pricas?!