1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  2. Esh

    Esh HWB

    Vjerovatno su i isporuke ogranicene.
     
  3. h2o

    h2o Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  5. kvaju

    kvaju Komšija

    Vidio sam Pr 1.3 update je izisao, bas me zanima kakvih je promjena donio.
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sumnjam da je neke vece donio, mozda samo update na neke appse, al etp
    steta, a onako dobar os
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Navodno taj update sadrzi preko 1000 sitnih poboljsanja i popravki. Solidan OS, bolji od WP7 i Symbiana svakako.
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Po mnogima najbolji mobilni OS, samo ga je shabao Elop, ugasio ga prije nego sto je izasao. Inace gledao sam tone review-a i fakat je fenomentastican.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Daleko od toga da je najbolji, vidis svakakve mane kada se malo dublje "uneses" u koristenje. Bez podrske developera i izbora aplikacija nijedan OS ne moze prezivjeti koliko god dobar i napredan bio.
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Vjerujem da ima podrsku kao android da bi ga presisao u rekordnom vremenu. I ovako osakacen je pokupio milione simpatija, bez podrske. Zamisli da se nokia dala u promociju meego kao u promociju lumia-e. Cuda bi napravili :D
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    evo sad procitah na gsmarena finci osnovali novu firmu, jolla, razvijat ce meego telefone :) dobra vijest za vlasnike n9
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    [​IMG]
    dakle bit ce podrske za Nokiu N9 :)
    treba napomenuti i da ce nastaviti raditi na novim uredjajima bivsi nokiini zaposlenici koju su radili na MeeGo projektu te programeri MeeGo.a :)
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Tesko ce Nokia dozvoliti da 3rd party firma izdaje softver za N9 mimo njih, ali vidjecemo.