Mehanicka tastatura

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Zeleni, Nov 8, 2013.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jebes razer, cm, ducky i sve ostale kad nadjes 15 godina staru at102 tastaturu u nekom zaboravljenom skladistu na poslu :smt003

    Nova, neotpakovana :D

    Svega 2.5kg sa alps black switchevima i ps2 interfejsom, moja potraga za tastaturom je zavrsena :D

    [​IMG]
     
  2. anel007

    anel007 Komšija

    ^ sretnice, ja obisao svakog koga sam znao iz pretis/tas-a ali niko ne zna ima li se gdje iskopati ovih starih mehanickih pa makar i ne radile, a mislim da imam na tavanu jednu kojoj je onaj skroz debeli okrugli prikljucak (haman pa ko uticnica :smt003 ) pa me zanima moze li se to kako prebaciti na ps2 da je ponovo stavim u pogon???
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ja imam kombinovani neki ps2 izlaz na maticnoj, neche da radi. Na standard ps2 izlazu koji imam na dock stanici od laptopa, radi sasvim normalno.

    Tako da sam narucio ps2 to usb sa ebaya.

    http://www.ebay.co.uk/itm/15cm-PS2-to-A ... 0811996517

    Mozda ovaj moze rijesiti tvoj problem :)
     
  4. anel007

    anel007 Komšija

    cim ugrabim vremena da ponovo prerovim po onoj prasini i ako nadjem tast pogledam moze li ovo pomoci, koliko mi se cini odgovaralo bi mada nisam 100% siguran :)
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nema dalje od Dell SK-8115. Ima ih na bay-u po 5-6 eura. Nazalost nije mehanicka.

    [​IMG]
     
  6. Reznor

    Reznor Overclocker

  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ove su standard kod nas u firmi :) Nije mehanicka, ali se cuje kao da jeste. Meni su zabranili da je koristim u kancelariji, kad pisem poduzi mail ili kakvu instrukciju, smetam kolegama :)
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Malo je teze uklopiti kombinaciju da je mehanicka tastatura, da ima nasa slova, da ima veliki "enter" i PS/2 port.
     
  9. Bishop

    Bishop Novi član

    Kod nas je baš loša situacija sa mehaničkim tastaturama.
    Ima li u BiH neka firma koja uvozi modele od: Steelseries, Cooler Master, Corsair, Cherry,
    Vidio sam da ima nekih modela od Logitecha, ali mi izgledaju totalno bezveze - suviše kičasto ...
    Tražim nešto jednostavnijeg izgleda, kao npr. Steelseries 6gv2.