Metal gear solid:snake eater

Discussion in 'Igre i konzole' started by Spider, Jan 3, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ma nije ni on Superman :mrgreen:
     
  2. Anonymous

    Anonymous Guest

    Ma MGS3 je najljepsa stvar koja mi se desila u posljednjih par mjeseci. :)
    Dobar je, ako ne i bolji od MGS2. Neko je dobro rekao, MGS3 je smjesten "vremenski" prije svih ostalih nastavaka i glavni lik NIJE Solid Snake vec Big Boss.

    Simpaticno je sto se pojavljuje i Ocelot, ovaj put kao dvadesetogodisnjak (u igri cete otkriti odakle mu ono "Revolver") i tako... necu vise nista pricati, da ne kvarim cejf onima koji jos nisu igrali. ;)

    Uglavnom - MGS3 ROCKS (your socks)! :lol:

    Onima koji imaju vremena preporucio bih da potraze i one staaaare nastavke (MGS za GameBoyColor i ima cini mi se jos jedan za neku drugu mashinu) posto su i oni negdje oko MGS3 (opet mislim na vrijeme u kojem se radnja odvija).

    Pis aut. :)
     
  3. Spider

    Spider Aktivista

    A znaci to je ocelot.Kada sam gledao trailer vidio sam "momka" u crvenom odijelu koji barata revolverom bas kao i ocelot!?
    Svaki dio je sve zapetljaniji po prici mislim...
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    JESAM REKAO DA JE BIG BOSSSSSSSSSSSSSSSSSS 8)
     
  5. iskusni

    iskusni Komšija

    Heh trebalo mi da pređem dvaput prvi dio samo da bi priču skont'o.

    PS. Spider de molim te pošalji mi BIOS sa tvoje grafičke :!: :!: :!:
     
  6. Spider

    Spider Aktivista

    Daj ostavi mi ovdje svoj msn ako imas pa da se dogovorimo ok ;)
     
  7. Anonymous

    Anonymous Guest

    Da, ono je Ocelot. Prilicno je "zelenkast" u igri i bas se fino "uklopio" u cijelu pricu.
    I da, glavni lik je Big Boss, the man himself.

    Prica (klasicno) zapetljana, samo cini mi se da je manje komplikovana nego u MGS2, opet je puno cudnih negativnih likova (klasika :) ) i na kraju opet ostaje prostora za nastavak, kao i u prethodnim igrama... neke simpaticne ideje su dodane (ishrana, prezivljavanje, lijecenje) i ovako kad se pogleda sve zajedno igra ne razocarava ni sekunde. Ko je igrao prethodne - voljet ce je, kome je trojka prva MGS igra - obavezno ce potraziti i ostale ;)

    E jedini minus kojeg se mogu sjetiti jest nedostatak TEHNOLOGIJE. Nema Codeca (ima radio), nema radara (ima sonar i neke dzidze), itd itd. Radnja se ipak odvija negdje oko 1964. godine (ako sam dobro zapamtio) pa to i nije minus uopste ali ipak te stvarcice nedostaju...

    Enivej... dovoljno dobar razlog za kupovinu (bar polovnog) PS2. :smt002
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    opet ja otisao juce da ga potrazim - kad opet ga s glave nema (bar na onim kvalitetnijim medijima jer necu da handrim laser sa srebrnjacima).
     
  9. iskusni

    iskusni Komšija


    Poslao sam ti u PM
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    vidio sam isjecke iz prvog lica rokanje sa helikopterom i onaj snajper
    kako izgleda layout u igri jel ista pogled drugaciji ''nalik na splinter cell''
     
  11. Darkman

    Darkman Aktivista

    AAA... Igra je extra....
    Igrao sam MGS1,2...i sada 3-icu.....
    ..............Igra je strava....................
    Nadam se da ce biti jos nastavaka...
    Kada je FINAL FANTASY mogao stici do svog 11-12 nastavka.....Sto MGS..nebi...Mogao......
    A sto se tice Filma................Na konamijevoj stranici se sve vise suskaaa... :twisted: :evil:
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    neka ga snjime pa makar bio gori i od esmeralde
     
  13. Darkman

    Darkman Aktivista

    HAHAHAHhhh........ :p
    Ma bit ce on dobar...........Koliko love toliko muzikee
    Ma bit ce bolji od seriala Residen Evil,RE Apocalypse.... :lol:
     
  14. Spider

    Spider Aktivista

    A i resi je lood :!:
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Igre su ko droga. Droga te makar "napuši" i upropasti, igre te samo upropaste.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pogresno. kod mene je suprotno, jedino ti fakultet uniste. :mrgreen:
     
  17. iskusni

    iskusni Komšija

    Ne izlazim napolje (samo petkom,subotom i nedjeljom 5-6 puta).Našao sam napokon emulator koji je u mogućnosti pokrenuti GTA: SAN Andreas :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    a u koliko frejmova :mrgreen:
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    a zar nije lakse sacekat malo i igrat igru ko co'ek kad bude konverzija :idea:
     
  20. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    GTA je igra za zatupljene.