Micro USB auto punjac gdje kupiti

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by pac, Nov 8, 2013.

  1. pac

    pac Komšija

    Pozdrav, može li mi neko preporučiti radnju u Sarajevu gdje mogu uzeti povoljan i kvalitetan auto punjač za Nexus 4. Ne BiH preko ebay-a jer mi je punjač potreban do nedjelje.

    Hvala
     
  2. anel007

    anel007 Komšija

    obidji malo bolje radnje (probaj i u onim sto racunare prodaje, plus, imtec i slicne) i obavezno kupi nesto kvalitetnije (skuplje), kinezeri (u anki ih ima uvijek) znaju napraviti veliki belaj a rijetko i nisu dovoljno snazni da npr pune telefon ako isti koristis za navigaciju i slicno :)
     
  3. techton

    techton Aktivista

    Da li neko zna gdje u Sarajevu kupiti microusb putni punjac (externa baterija)? Slicno kao i u op ne mogu racunati na ebay jer potreban mi je do kraja sedmice, pa bih bio zahvalan na bilo kakvoj informaciji. Ili ako neko prodaje svoj polovan, nek se javi.
     
  4. wragg

    wragg Aktivista

    Probaj u Anki. Ja sam nedavno kupio jedan od 5000mah i zadovoljan sam. Cijena je bila oko 30KM cini mi se. Bio je i od 2200mah za 20-ak KM.
     
  5. techton

    techton Aktivista

    Koliko ti traje baterija? Moze li biti 2 punjenja telefona? I naravno, kojeg telefona?