Microsoft Xbox360 official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Nov 16, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    opet kao i obicno patchuju usput samo da im konzola sto vise lici na PS3:

    Nek me neko podsjeti - koliko ono kosta 512MB SD/MMC kartica. :lol:
    Ovo je smijesno - 100E za 20GB, 50E za 512MB. Nastavljaju u stilu "nikad necemo napraviti 32 bitni OS". :mrgreen:

    Ovo je jos vise urnebesno:
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=144899 :roll:
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Izgleda da nista ne moze ostati ekskluzivno na Xbox-u:
    http://www.jeux-france.com/news19532_ge ... ur-pc.html

    Morace maknuti ubrzo onaj "for xbox only" sticker sa kutija. :mrgreen:
    A ko nije u toku, eno MS planira po istoj cijeni kao i za Xbox da naplacuje online igranje i na PC-u u vidu Live servisa. :lol:
     
  3. Esh

    Esh HWB

    nemoj sirit negativnu propagandu, xbox 360 je super platforma sa jako dobrim igrama trenutno, a i buducnost izgleda vise nego dobro.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    super, samo skoro sve sto valja na xboxu kad-tad stigne na kompjuter i/ili na drugu platformu. meni to nije premisa dobre platforme. bas kao ni insistiranje na zatvorenim i propietary tehnologijama.
    a sto se tice negativne propagande, znaci nije istina da gow stize na pc, a online se nece naplacivati?
    hdmi verzija konzole ako i izadje bice samo "izrada" starih kupaca, i nista vise...
     
  5. Raptor

    Raptor Aktivista

    Ma dobro Bahamute, tenzije ovdje idu u negativu... Ali bez obzira, bolji su nego sa prvom generacijom.

    Sto se tice GOW-a, dobro je sto dolazi na PC... "Samo" je potrebna masina koja ce zavrtiti UE3 nista vise, ako se tako moze reci... Engine je u trendu i dosta toga ce i dalje izlaziti za PC (Novi FF ce mozda biti mali izuzetak)
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jah, samo sto novi FF XIII i XIII VS nece koristiti UE3 btw...
     
  7. Raptor

    Raptor Aktivista

    Mislim novi nenajavljeni FF XIV :D
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pa buduci da je proslo 5 godina razmaka od FFX do FFXII na PS2, UE3 za FFXIV ce biti poprilicno zastarjeo kad se bace na cetrnaesti dio, osim ako se ne vrate na "stancanje" nastavaka kao na PSone...
     
  9. Raptor

    Raptor Aktivista

    Upravu si...
     
  10. Raptor

    Raptor Aktivista

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    izvor http://www.x-scene.com
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja bi iskreno popizdio da sam uzeo staru verziju i da na sve to dodje ovaj SKU. Ali polako kaskaju za Sonyjem nema govora. Bolje i to nego da stoje u mjestu. A i bilo bi pametno da napuste onaj fijasko od HDDVD-a ili makar da ga ubace unutar konzole kad je cijena vec samo $20 niza od osnovnog PS3 modela. Btw sam 120GB HDD je "ispod $200". :lol:

    Dok se ne predje na 65nm, ima i fix za ring of death:
    http://thexboxdomain.net/2007/01/15/the ... ixes-360s/
    :lol:
     
  13. Raptor

    Raptor Aktivista

  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    slazem se. samo sto je crna verzija "limited edition". da ih izbace pola miliona opet nije dovoljno. wifi modul je smijesne cijene, i opet ga izostaviti je malo receno bezveze. znaci definitivno opet bez integrisane HD optike, i jos ako ne bude u 65nm u samom pocetku, pa ne znam stvarno u cemu je prednost ovog novog modela. propietary diskovi i memory kartice su jos izgleda u opticaju... :roll:
     
  15. Raptor

    Raptor Aktivista

    Najbolje je porediti sa cokoladom NESTLE "limited edition" karamela ili kako vec. Ako se konzumentima svidi jednostavno nastave dalje :smt003
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  17. Raptor

    Raptor Aktivista

  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nista posebno. da ne govorim da kasne, ali brate HDMI 1.2 vise nije in... :lol:
    frankenstein dodataka kol'ko hoces... :mrgreen:
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Cek dok bombasticno najave BR :lol:
     
  20. Raptor

    Raptor Aktivista