MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    MMA je sramota za sport. Jeremy Stephens plasira dva puta lakat u potiljak, a zatim i koljeno u glavu dok Emmett doslovno sjedi. I pobjedi legit.

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Vjerujem da je veoma tesko kontrolisati gdje ce laktovi zavrsiti kad se i protivnik konstantno krece. Ovo za koljeno, nije ga potrefio ali jeste bilo ilegalno, mislio sam da ce biti nekih posljedica, ali nakon par replay-a se vidi da je promasio koljeno (mozda namjerno a mozda i ne).

    Inace, Ilir Latifi odlican posao odradio, OSP je mrcina, ide Ilir prema vrhu. Jos mozda jedan fajt pa moze i za titulu.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako laktove plasiras sa gornje strane a protivik gleda skoro u pod. Ne mozes ga nigdje drugo pogoditi nego u potiljak. Nije gadjao rame sigurno. To sto se kretao, i to vrlo malo, je irelevantno. Sto se koljena tice, mislim da se vidi da mu je glava "poletila" prema podu pa u desnu njegovu stranu:

     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ja koliko vidim uopste nije bilo kontakta direktnog sa koljenom (pri udaranju) nego pri povlacenju da ga je malo zakacio.

    Dva lakta jesu zavrsila u potiljak, i to dobro.
     
  5. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ovo sranje uopste ne bi trebalo da postoji kao sport
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovo sranje postoji od pećinskog čovjeka. Idi gledati gay football :)
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Kakav sport, ovo je show kao i 'keceri' :D

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  8. adsubzero

    adsubzero Komšija

    E cuj fudbal gay...
    Jest, ovo je straight, dva znojava frajera se hrvaju :)
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma


    Apsolutno se slažem :)
     
  10. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Relevantan klip pravo. :)
    Uostalom ne znam kad sam ja rekao da pratim fudbal.
    Gledao mma jednom i to je bilo previse.
    Covjek lezi na podu ovaj ga mlati rukama, koljenom, cime stigne. Pa ukini onda pravila nek se tuku do smrti, bar bi to bilo bilo interesantnije. :)
    Imam postovanje prema boksu i slicnim borilackim sportovima, a ovo divljacko sranje ne znam kako ljudi mogu s uzivanjem gledati.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]

    Komentar ispod:

    "Dana announcing the end of the UFC's relationship with USADA"

    haha
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Odavno se to zna.

    99% Lesnar vs Jones.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Jon Jones fined $205,000, has license revoked by CSAC in doping case

    https://www.mmafighting.com/2018/2/...00-has-license-revoked-by-csac-in-doping-case

    None of Jones’ supplements tested came back positive for Turinabol. Jacobs said 15 supplements were tested, plus massage creams, and none were contaminated with the steroid.

    “This situation is like really, really crappy,” Jones said. “I don’t understand how any of this happened and how it got in my system.

    “Imagine being me. I have no clue how this happened. I’m just trying to figure it out just like everybody else.”

    Što bi rekao Sonen. Pa nije di dijagnosticiran rak.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Veceras ima dobar box mec:

    [​IMG]

    Ako ovo Wilder dobije, nadam se da ide na Joshua-u.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Wilder VS Ortiz epska borba. Wilderu su trebale dvije runde da dodje sebi i onda KO u desetoj. Kakav mec. Bio bi pravi bullshit da je ovo Ortiz uzeo. Lik koji konstantno pada na doping testovima. Pitanje je sada koliko ce ga Joshua izbjegavati.

    Ortega u stilu Nganua. Odigao je Frankia.

    https://twitter.com/GuerillaMMA/status/970166952583974912/video/1



    [​IMG]

    [​IMG]

    Sajborg rutinski u prvoj rundi. Treba da joj UFC uruci debeli bonus za spašavanje eventa.

    "Kevin Lee Believes Khabib Nurmagomedov ‘Looked Terrible’ Against Edson Barboza" Kakav bolid.

    I da, O'Maley je kralj.

    [​IMG]
     
    Last edited: Mar 4, 2018
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]
     
    aeRo likes this.
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    I zvanicno: Robert Whittaker vs. Yoel Romero for the middleweight belt at UFC 225!
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jest mi drago što Werdum dobi batine, nema ljigavijeg borca. Dobro, Frank Mir je bio ljigaviji.