MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    CM Punk nije u svome zimotu jednom zamahnuo rukom u ringu pa ga eto u UFC-u po drugi put. WME-IMG se i dalje vozi na "super" borbama samo dokle. UFC bi naduvanog Jonesa vratio da moze. Ako suspenzija od USADA-e bude godinu dana, eto njega na jesen.

    Inace je White sam orekao da ce se Lesnar vratiti u UFC ali ne zna ni on kada.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nadam se da će doći u boljoj formi nego ikad nakljukan do ušiju :D
    Pola boraca palo na doping, big deal.

    Lesnar se ne može podesiti sa CM pankom, ako mu iganua daju ja stavljam lovu na lesnara ;)
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma gotivan je meni Lesnar od pocetka ali ga ne dovode da se takmici vec onako, na frku. Da uzmu i jedni i drugi lovu. Da je ostao mec sa Jonesom, bilo bi epic. Ovako, stvarno ne znam koga bi Lesnar dobio. Teškaška kategorija je odron.

    1 Francis Ngannou

    2 Alistair Overeem

    3 Alexander Volkov

    4 Curtis Blaydes

    5 Fabricio Werdum

    6 Derrick Lewis

    6 Mark Hunt

    8 Marcin Tybura

    9 Andrei Arlovski

    10 Aleksei Oleinik

    11 Stefan Struve

    12 Shamil Abdurakhimov

    13 Tai Tuivasa

    14 Junior Albini

    15 Justin Ledet
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. Haker

    Haker Veteran foruma

  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ovo on namjerno, usro se kabib tajma :D Što je rose upitna.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Bila u autobusu koji je polupan, ima jos osoba koje su povrijedjene.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ništa to, nije bombu ubacio u taj autobus
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Haker teski pacijent, ne eto nije namjerno. Teski slucaj ovaj Konor, nekad bio zanimljiv ali daleko od toga. Ovo je zrelo za kakve dobre tuzbe od strane UFC-a za unistavanje card-a koji je mogao donijeti stotine miliona...
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Svi su borci na limitu 48h od brobe radi skidanja kila. Ulog je veliki. Pogotovo za šampione kao sto je Rose jer je paycheck razlika sa i bez pojasa ogromna. Ne zeli niko da rizikuje radi vandalizma.

    Bice tužba od strane boraca 100%. Michael Chiesa je sjedio tacno pored prozora na prednjem lijevom sjedistu gdje je razbijeno staklo. Za UFC i tužbu bas i ne znam.
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    Eh, ovo je ona situacija gdje pokazes da li je UFC kao organizacija veca od jednog UFC borca ili ne. Ako oni ne podnesu tuzbu onda ce tek pokazati koliko su poklonjeni Konoru, a to nece biti dobro za javnost i njihov imidz. Ne znam, djeluje mi kao da je usrao motku. Vidjeti cemo kako ce se situacija dalje razviti.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Conor će dobiti niz kazni, borba u ovoj godini otpada, a kada se sve ovo zaboravi za dobru lovu će se vjerovatno vratiti. Meni je njegov stil borbe drag, lik je stvarno klasa od borca, ali jebiga ga, lova i prije svega celebrity status su mu pomutili mozak.

    I ne može biti pola autobusa od jednog razbijenog stakla biti povrijedjeno :)
    [​IMG]
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Nakon ovoga, Conor V Khabib ?

    Pa bio bi epski PPV. Vjerovatno i 3mil. Tako to vidi WME-IMG. Ne znam kako ce UFC tužiti svoga borca koji je jos pod ugovorom. Ne vidim sta UFC moze da dobije. White kaze da ne zeli sa njim saradjivati ali ako ga otpuste, ode on u Belator i eto belaja za UFC.

    Ne mogu ga otpustiti to je zasigurno a ne mogu ga drzati na lancu i ne nuditi mu borbe. UFC ce ovo pokusati zatrpati pod tepih cim prije. Samo je pitanje kako ce Conor na sudu proci.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

  16. NAILS

    NAILS Moderator

    jesus

    [​IMG]
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Currently, there is no warrant issued for McGregor’s arrest. But that could change if the NYPD is unable to convince the fighter to come in for an interview.

    “Right now, we don’t have units out there searching for him or anything like that,” NYPD spokesperson Lt. Tarik Sheppard told MMAjunkie. “We’re just trying to make contact.”
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Max declared medically unfit to fight
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Koje sranje na kraju ...