MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Žale se sto nisu dobili preostalih 5min da skinu 0.2. hahahah.. Svaki event ista prica.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šteta, malo mu je falilo, ali je bio blijed kao krpa.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Komisija je prekinula cut. Nije mogao ici stepenicama.

     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma vidilo se na prvom padu da je u lošem stanju. MA smiješno je ovo, treba test hidratacije pod hitno uvesti.
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma bolest, lik se jedva na vagu popeo, sekunda mu fali da u helac ode.
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Kakvi su ovo debilizmi, to nije normalno. Postoji x jednostavnijih nacina da se ovo sa kilazama rijesi od mucenja.

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Whittaker i dalje zeli borbu. Cekaju se UFC zvaničnici. Mozda borba bude i 3 runde ako ne bude main event. Bice lame ako ga Romero dobije.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma biće borba sigurno.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Ostaje sve isto samo pojas nije u igri i to je to.
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Uzeo Bektic Lamasa, dosta srece imao split-decision ima losu taktiku ali eto, pobjeda se pise.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Znači krađa. York motherfucking Romero ga je rasturio.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  12. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kakva krađa ? Yoel jeste napravio više štete, ali je dobio 2/5 rundi, gdje je jedna bila 8/10. Whitaker je dobio 3 runde 9/10. Da je otišlo draw, ne bi bio problem, ali bi def veća krađa bila da je Yoel proglašen pobjednikom.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jašta nego krađa lik pola meča u knockdown-u

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Niti jednom nije bilo pitanje treba li sudija prekinuti ili ne. Yoel ga jeste uzdrmao i oborio nekoliko puta ali niti jednom nisam vidio da je kritično i Whitaker se odlično oporavio. Pola meča u KOu ? Ja ne znam koju si borbu gledao ...
     
  15. xman

    xman Komšija

    Dosta ujednaceno,Robert je konstantnije pogadjao ali sa manje stete,Yoel je jednostavno freak. Smijesno je pominjati kradju kada je 3 od 5 rundi Robert bio bolji ali isto tako knockdown je kudikamo znacniji od udaraca koje primis i nastavis dalje.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa upravo. Ovaj sistem je sranje teško, jer lik je gotovo završio borbu i mislim da se to neboduje dovoljno

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    10 point sistem koji je preuzet iz boksa jedostavno ne funkconise. A gdje su neobrazovane sudije.

    [​IMG]

    Kako god bilo, Whittaker bi svakako ostao šampion pa je mozda i bolje da ostaje sa pobjedom.

    Respekt Mirsi. Bilo je blizu. Zadnjih 2-3 minute nije udarca plasirao ali je dobio na kontrolu. Mora biti aktivniji u takvim situacijama.
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Eto RDA izgubi kao sto sam rekao, i to od puno inferiornijeg borca ali bezvezno guranje po ogradi donosi runde.
    Ta borba je pokazala vecinu stvari koje su danas problem MMA-a.

    A to da je Romero „izgubio“ ovaj mec je isto smijurija, sistem bodovanja je glup i suci su glupi, ovo u Pride-u ne bi bila ni tijesna odluka nego blowout, a i po ovim kriterijima je trebalo biti 47-47 najmanje.
    Suci ne znaju davati 10-10 i 10-8 runde sto bi spasilo mnogo ovakvih glupih ishoda, a i Romeru ne pomaze reputacija kad sudac vidi ako mu da 10-8 petu rundu da je pobijedio i da bi bilo lose po UFC.
    Inace odlican mec, dva fenomenalna borca, jedan od boljih matchupa koji se danas moze napraviti.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Tek sam kasnije gledao rda i ovog klauna. Iskreno rda je sam kriv, morao je biti agresivniji ručnim tehnikama. Šteta jer lik stvarno odvratnu taktiku fura sa debilnim izjavama, tačno vidiš koliko je fejk, ne znam kako to prolazi UFC je sam kriv što ga gura. Nadam se da će ga Woodley rastaviti.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  20. xman

    xman Komšija

    Pola njih su fejk. Connor prvi,ali on barem nije pretjerivao,znao je i nasmijati,a bome i pokazati cemu toliki hype. Colby je toliko iritantan da mi nije jasno zasto ga raja ne igrnorise ali to vise govori o raji nego o njemu.