MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa to ga je i dovelo do titule. Koliko je Demian Maia molio za borbu za pojas. Ne mogu ljudi hajpati Conora a hejtati Covington. Ista govna. Conor je ba pljuvao po djeci protivnika. Bacao flaše. Bacao stolice, kako nije pretjerao. A zbog UFC politike, sto takvim bolidima daje vecu šansu ce se pojaviti neko gori od Covingtona.

    Maloumna borba izmedju Mike Jacksona v. CM Punka je u PPV. Curtis Blaydes v Alistair Overeem i Cláudia Gadelha v Carla Esparza su medju preliminarnim borbama.

    UFC
     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Baš i ne. Zbog toga sto UFC gura samo magarce i sere po drugim šampionima, ovo im je direktan odgovor, PPV buys:

    222 260K
    221 130K Romero vs. Rockhold
    220 380K Stipe V Nganu
    219 380K
    218 230K
    216 200K
    215 100K
    213 130K
    212 200K

    Conor moze prodati vise i to je to. Poredjenja radi:

    110 215K
    111 770K
    112 500K
    113 520K
    114 1,050,000
    115 520K
    116 1,160,000
    117 600K
    118 535K
    119 295K
    121 1,050,000
    123 500K
    124 785K

    124 je St. Pierre vs. Koscheck. Da se danas bore, WME IMG ih ne bi stavio ni kao pred borba. A dok su oni izvukli skoro 800K, 209 Woodley vs. Thompson 2 300K.

    Takva politika ce im se odbiti od glavu prije ili kasnije. Samo neka favoriziraju majmune, fotografe i kecere. Ako White sere po: Stipi, Woodleyu, Amandi, Aldu, Fergusonu, GSP-u, DJ-u, Sajborg. Zasto ocekuje da ce ljudi kupovati njihov PPV. Kratkovidni su. Isto kao i fanovi.
     
  4. donjapa

    donjapa Overclocker

    Slazem se, jedno je sta cifre govore a drugo je sta su njegova ocekivanja. Nije on CM Punka ubacio u UFC nadajuci se da ce on od kecera postati fajter i pobijediti par borbi, ffs pa UFC je trenutno dom za najbolje borce na svijetu - sta ocekivati od CM Punka. Doveo ga sa razlogom da obrne kojeg WWE navijaca na UFC ppv.

    Imam osjecaj da je za Danu ovo vise nekakav entertainment business nego sto je sport. Njima je cilj zaraditi sto vise, normalno, pa isprobavaju kojekakve nacine. Mozda se sve vrati u normalu kad se ispostavi da brojevi idu dole.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Jones i Lesnar bi se mogli boriti ove godine. Mislim da ce se USADA oglasiti o okazni ovaj mjesec.

    [​IMG]
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    "UFC 225 is estimated at 250,000 buys. The number has been the subject of controversy over the past several days because of a Los Angeles Times original report that listed an industry official saying the show did less than 150,000 buys."

    Koji fail.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Max Holloway hospitalized, out of UFC 226 title fight against Brian Ortega
     
  8. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ovo više postaje smiješno. Jebeni weight cut. Ko god ima problema sa tim, neka ide u težu kategoriju. Holloway je u offseason sigurno MW težine. Kud se nećeš tresti kada moraš skinuti najmanje 15ak kg u možda dvije sedmice.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako ne lazu, radi se o potresu mozga. Vjerovatno ga je neko nokautirao na treningu. Ali je lik u zadnje vrijeme oko 195 kada se ne bori tako da je velika vjerovatnoca i weight cut.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kako će ga nakautdirati pred borbu pa tada i ne sparinguju
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma


    Ma ja, nije ga niko nakautirao, ko zna šta mu je.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    "In most people, symptoms occur within the first seven to 10 days and go away within three months. Sometimes, they can persist for a year or more."

    Kladim se da opet nemaju backup. Inace, Dana White cita forum. Htjeli su da spreme Kelvin Gastelum-a kao backup ako ispadne Romero ili Whittaker. Da odradi kakav takav kamp i da skida kilazu.

    Problem je sto je UFC pogan i sto su htjeli da to Gastelum odradi bez ikakve naknade. Neka se i desavaju ovakve stvari. Ko ih yebe.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    WTF, 49:25

     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Video je 32min Nije mi jasan ovaj YouTube izbaci tonu videa od UFC sve gluposti presicu ne izbaci, a znam bila. Pa kontam hajde možda je večeras.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Inaganu opao ja mislim 10kg :D
     
  17. kvaju

    kvaju Komšija

    previše samouvjereno je ušao u meč, spušten gard u par situacija na kraju ga koštalo meča. zasluženo izgubio, šteta. iako ono prstima na oči treba malo žešće sankcionirati.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Za prste treba automatski ici -1 bod, ali kakva legenda. U karijeri je samo od narkomana izgubio. Neka uzme $ protiv Lesnaraa ali sto se karijere tice, moze komotno da se penzionise pocetkom iduce godine kako je i rekao.

    Respekt.
     
  19. xman

    xman Komšija

    DC komotno ide u GOAT diskusiju. Ovo sa Lesnarom je $ da se uzme i zabavi raja,kompetitivnosti sto se tice DC ce ga ubit jako brzo.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jebiga Stipe je sam kriv, ne mogu da vjerujem da je izgubio, imao ga je, ali ovo mu je tema karijere, spušten gard uvijek primi jake udarce. Imao sam osjećaj, na kladionici stavio na DC ja :D