MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Za vikend je dobar card, dvije titule up.

     
  2. donjapa

    donjapa Overclocker

    Odlican card. Santos vs Manu odlicna borba, Valentina Joanna isto, a tek onda Max Ortega...
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Santos v Manuwa epic borba, Valentina ocekivano, Max je skiller i ako je Ortega izdržljiv. Odlican main card. Max ne zna profulati.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Samo mi je krivo što nda nije uspio skinuti kile za kebaba. Jest da mu ne bi odggovarao, ali bi bilo super zanimljivo kako bi prošao taj mec, lik na nogama je nevjerovatan.
     
  5. xman

    xman Komšija

    Valentina je ubica a Max je ko mitraljez ne znam kako mu se nisu rukavice zapalile od Ortegino lice:D
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Max vs Conor bi bila fantastična borba.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma jok, Conoru treba neko iz nižeg raga a ne aktuelni šampion koji je on fire. Njemu sada treba bilo kakva pobjeda da ostane relevantan. Od zadnje 4 borbe, samo je dvije uzeo. Od toga je druga sa Nateom split decision. 2:3 je ako racunas Flojda.

    Conor ako izgubi slijedecu, on je gotov. Kauboj v Conor mi zvuci spot on ali haman ništa od toga.
     
  8. xman

    xman Komšija

    Ja mislim da je Conor svakako gotov.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nemoj da te Haker cuje. :D
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Kada smo kod Conora:

    “Well, he would certainly have to convince me to go again,” said Kavanagh.

    “I love the whole journey we’ve had but I’d need a good ‘why’,” he continued. “It might be [Nate] Diaz again because he promised that fight. It might be a rematch with Khabib. But if it was just: ‘Well, they want me to fight that guy’ I think I’d say, ‘I wish you the best.’”
     
  11. xman

    xman Komšija

    Brzo se uvjerenja mijenjaju. Dosta ljudi,i ja medju njima sam mislio da Conor moze ponoviti svoj stone cold stav u oktagonu i pogoditi Khabiba svaki puta kada ovaj pokusa da mu pridje... Sada mislim da bi uzvrat bio isti
    Conor ne djeluje kao lik koga vise interesuje pobjeda ili poraz,samo novac. Imam osjecaj da je borba sa Khabibom bila samo podloga za reklamiranje viskija.
    Niko se ne bi borio za kikiriki naravno ali ima tu likova tipa Fergusona koji stvarno zele pojas.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije valjda..

     
  13. xman

    xman Komšija



    Velika razlika:)
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Što se Kevin Lee prosu k'o riža. Još samo da onaj napuhani iz Nigerije dobije po po guzi od Silve i sve pet :)
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam jos uspio pogledati borbu ali lik prodaje šupe i garaže, dodje u ufc i odradi odlicnu borbu protiv 155 šampiona i onda bas tako, prospe jodnog od top izazivaca za titulu sa jednoglasnom odlukom. Lee je bolid. Ne treba zaboraviti:

    "Kevin Lee Believes Khabib Nurmagomedov ‘Looked Terrible’ Against Edson Barboza"

    Al je legenda. Vratio se bio da odradi jednu borbu sa Diego Sanchezom prosle godine, zaradio je oko $25/25K. Poslije potpisao prije Khabiba 80/50. Mada su ga dosta vise platili kada je uletio kao zamjena.

    Nije mi bilo mrsko ovo iskopati.. kralj.

     
  16. xman

    xman Komšija

    Jones OPET pozitivan??? LOL
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaci sitni turinabol tragovi koji su se slucajno zadesili u njegovom organizmu, koji nemaju nikakav efekat na performanse, i dalje privaju u njemu 18 mjeseci poslije.

    [​IMG]
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma lik je psihopata. Super pa borba nije orkazana, možda gus pobjedi.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  20. xman

    xman Komšija

    Malo je reci da bi volio da ga Gus dobije.