MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako nema, davali su mu Caina i Reema. A kako ga White voli, dace bilo kome drugo šansu za pojas nego njemu. Zamisli da je on razvalio Caina. Slijedeca bi mu sigurno bila za pojas. Ovako ce zbog hajpa prije dati Nganu. Mogao je eto mudonju uzeti cisto da je aktivan. Lagana lova i da ostane u opticaju.

    Istu grešku Tony pravi. Nece da se ponovo bori za papirni pojas a ne konta da ce se nacekati dok dobije šansu protiv Khabiba. Do tada ce se jos najmanje 2x boriti.
     
    Last edited: Mar 1, 2019
  2. NAILS

    NAILS Moderator

  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mirko je legenda, nadam se da će se oporaviti 100% Potrošen je maksimalno, tijelo ne može više izdržati [​IMG]
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kralj.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Pravi papucar

    [​IMG]
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Baš ga nece

    [​IMG]
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nemoj koristit steroide i hormone pa se zaliti poslije na zdravlje. @crocop
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Legenda[​IMG]

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Samo da je primio po koji udarac u svakoj borbi, dovoljno da te ošteti. [​IMG]
     
  10. donjapa

    donjapa Overclocker

    Odlican card, novi champ i opet dominacija Bonesa.

    Svidja mi se ASmith pravo, pogotovo poslije koljena u glavu nece da uzme DQ Win nego idemo dalje izgubiti kao ljudi. Respect.

    Usman totalno izdominirao, TWood nakon prve runde odustao, nekako su on i Smith danas bas zakazali (mora da je do protivnika koji je vrsio konstantu dominaciju)

    Askren imao dosta srece da nije totalno puko nakon onog brutalnog pada. Kontraverzna odluka ali mislim da su male sanse da bi se RLawler izvukao iz onog chokea, dobro ga je imao, a Askren je tu zvijer. Moglo je biti svasta...

    Zabit opet dobar, Johnny Walker lud kao inace :D
     
  11. xman

    xman Komšija

    Woodley je radio 20 poslova uporedo se "pripremajuci" za zivotinju poput Usmana. Sam je sebe pobijedio. Prije ili kasnije udari u glavu osjecaj nepobjedivosti. Usman jeste dominirao ali mislim da je Woodley bolji borac. Borcima treba oduzeti pravo odluke oko iliegalnih udaraca,ovo nije prvi puta da Pikogram ovo radi,sli sto se same borbe tice dominirao je,Smith se ukocio.
    Askren i Robbie...hmm,Askren je prezivio bombe,slam na glavu i opet ustao i vidjeli ste ostalo,mislim da bi na kraju 100% dobio svakako. Robbie je na sekund izgubio svijest po meni,ne padaju ruke nad kojima imas kontrolu onako.
    Cody je gotov,staklena brada.
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Gledam kako Munhoz po kratkom postupku odradi Garbrandta. :)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    Last edited: Mar 3, 2019
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Baš pogledao borbu. Cody je napravio grešku i krenuo u otvorenu kafansku tučnjavu a lik nije nakauter, nema ovo veze sa staklenom bradom nego do toga da nema power shotove kao protivnik. Svakako dobra borba.
     
  14. xman

    xman Komšija

    Cody ima vjerovatno najteze ruke u svojoj kategoriji,ima ako ne grijesim 90% TKO pobjeda,sve desna ruka. Ali ocito je da u otvorenom soranju izvuce deblji kraj radi staklene brade. 3 TKO zaredom...
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma


    U pravu je McGregor bio za ovog malog teroristickog pacova
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Borci ne znaju da se penzionišu.

    [​IMG]



    ..and B.J. Penn vs. Clay Guida targeted for UFC 237 in Brazil
     
    Last edited: Mar 7, 2019
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Razbio nekom fanu mobitel.. hahaha


    [​IMG]
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    "Tony Ferguson's wife files restraining order"

    https://mmajunkie.com/2019/03/ufc-tony-ferguson-wife-files-restraining-order-police-visit-home


    "Tony Ferguson was tearing apart the home” and “broke apart the fire place and believed someone placed a (computer) chip in his leg. "Fighter had told him “someone was inside his walls."

    Sad', da li je brain damage ili se previse druzi sa Eddie Bravom koji vjeruje da je zemlja ravna, da su zvijezde LED-ovi i da sateliti ne postoje.
     
  20. xman

    xman Komšija