MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne radi se o tome da je box loš. Imaš danas jako atraktivne boksere poput: Wildera, Taysona, GGG, Canela, Lomachenka, Charlo bracu itd. Problem je sto su ove teškaške borbe za prvaka godinama dosadne.

    Wilder treba prvo Taysona dobiti a ja se nadam da ce pobjednik iz te borbe ici napokon na Engleza. Ne znam dokle ih moze izbjegavati.
     
  2. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Obojica ce ga uzeti. Fury ce ga pozdraviti sa batinama, a Wilder sa haman smrtnim posljedicama.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Lagani potpis, lik je perfektno odradio ono sto je morao, ma koliko casual fanovi vristali.
    Prosli put je Ruiz bio taj koji je imao vecu zelju a Joshua dosao odraditi samo jos jednu odbranu u nizu, ovaj put je bilo obrnuto, i fizicki i takticki se spremio za debeljku a on dosao jos deblji da pokupi cek.

    Upalite replay Joshua vs. Klitschko da vidite lom, ne moze svaka takva biti.
     
    Haker likes this.
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zato bi bilo zanimljivo i da waldera ovako prednjim direktnom deklasirao da još više vrište :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  5. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Wilder je ogranicen bokser skroz, sad je bio 5-1 u rundama down protiv Ortiza, i od Fury-a je realno izgubio na bodove.
    Protiv njega ce svi ici na siguricu i bodove.
    Ali kad sjede udarac raznosi, taj x-faktor daje napetost.

    Samo mi nije jasno odakle onolika snaga udarca u 96kg na 201cm.
     
  6. xman

    xman Komšija

    Ortiza je nokautirao udarcem u celo LOL. Kakav freak. I on zna da je tehnicki prosjek cisti,ali isto tako zna da je vrlo vjerovatno najjaci udarac ikad.
    Ili su brade vremenom postale staklenije ili lik stvarno ima taj freak power u desnoj ruci.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Wilder je toliko los u poredjenju sa ljudima kojima se bori, da su njegove KO sposobnosti jos impresivnije. " they have to be perfect for 12 rounds, but I only have to be perfect for two seconds"

    Protiv Ortiza drugi put je mislim bio u minusu cijelu borbu. A u prvoj borbi je bio za malo nokautiran.
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kad bi se Ruiz doveo u formu bio bi novi M. Tyson. Tako kratka ruka a odvaljuje. Izdrzao je 12 rundi noseci onoliku masu, drzao ruke gore cijeu borbu i stalno isao naprijed, respekt.
    Joshua me podsjetio na Klicka, drzi distancu jer bi u klincu fasovo.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ebo box, sad pogledao ubereema, šta mu lik uradi zadnjih deset sekundi pete runde :/

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. xman

    xman Komšija

    Koliko vas misli da ce Max i Nigerijska nocna mora izgubiti pojaseve?
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Znam samo da je Covington podcijenjen zbog retardiranog ponašanja. Bice dobra borba.

    Jedino mi nikako nije jasno kako ragbista ima veci domet od Max-a. 175 v 182. Ali uzima Max ovo vjerovatrno.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja svakako navijam za convingtona, onaj lik mi je pet puta odvrstniji

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  13. xman

    xman Komšija

    Mislim da Covington nije vise toliko podcijenjen. Debil je,nimalo zanimljivu ulogu glumi,ali lik se zna boriti definitivno.
    Bit ce dobra borba.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    ..inace, bice revans Conoroa i Khabiba ako ne izgube protiv Kauboja/Tonya.

    Aldo prosao vagu, 136.

    [​IMG]
     
    Last edited: Dec 13, 2019
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Aldu su pokrali, Max nekako očekivano izgubi, stalno sam imao osjećaj da će izgubiti
    Vidim Coby završio sa slomljenom vilicom :D izgleda da se onaj majmun nije zaebavao kada je rekao da će jesti na slamku :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. xman

    xman Komšija

    I ja sam mislio da ce Max izgubiti.
    Covington se izgleda borio sa slomljenom vilicom sto je nenormalno.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Max nije sposoban čekirati jedan jedini udarac. Da se borio sa normalnim stavom, dobio bi ga. Vokanovskom je ovo definitivno B karijera. Totalno iskuliran.

    Sudije nikad gore nisu bile. Jedan imao 3:1 za Usmana, drugi 3:1 za Colby a treci 2:2.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Tek sam sad stigao pogledati coby vs majmumče, koji fight! Baš mi je žao što izgubi lik je bio ratnik tri runde sa slomljenom vilicom
    Skill im je identičan, presudila ja veličina i snaga Afrikanca

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    @Haker jesi ti rasista neki ? Zašto je majmunče ? Veličina i snaga Afrikanca ? WTF ... Colby je jedan debil i fejker što je dobio šta je zaslužio ...
     
    donjapa likes this.
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Naravno da nisam, menadžer mu nije crnac pa je i on majmunče :)
    Cijeli taj tim je fuj.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk