Mob za sestru, koji uzet?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Stevie_Ray, May 22, 2007.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pitanje za moje sugradjane (hitno mi je): gdje su u tz najjeftiniji mobiteli?
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Ke kockaj se sa tim jeftinim lokacijama, naci ces jeftinije 10km u slucaju kvarova ne mozes puskom nafatat likove.
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, nisam bio dovoljno precizan, mislio sam gdje su najjeftiniji a da je pouzdano? :D Koliko znam da je to onaj AS...
     
  4. Looney

    Looney Komšija

    Imash i MOBCOM kod stare opshtine i ima ako se ne varam na brchanskoj u trzhnom neki shop :S
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    mobcom, to je onaj skroz mali shop kad se krene prema skveru? Tu je sestra nasla W300 za 300KM, dok je na brcanskoj u trznom isti 320. Izgleda da ce bit mobcom.
     
  6. Looney

    Looney Komšija

    Yep to je to ... ili AS a njihov servis je ko *beep* :p a i skuplji su ako se ne varam :p
     
  7. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ja sam u AS-u uzeo 6630, i imam je vec drugu godinu, radi ko doxa, nabacio novi firmware, sve rega...do sada nisam imao problema sa njima, a za servis ne znam kakav je jer mi se ni jedan do sada od njih nije kvario :mrgreen:
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  9. burner

    burner Aktivista

    Jaran u BH Telekomu uzeo W300i i dobio te druge.
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    uz w300i bi definitivno trebale doci te druge :?
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    mislim da je trebalo da dobije te druge oni su za Wxxxseriju a ovi za ostale koliko sam upucen.izgleda da je to bilo pucanje po usima :mrgreen: :evil: probaj razgovarat sa tim ljudima gdje si kupio mob.mozda i daju te druge...