mobilni operater?

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by bhd, Jul 27, 2014.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Raja,

    Da li je bhtelecom i dalje najpogodniji Provider za nas?
    Osim pokrivenosti i mobitela ne vidim bas puno pogodnosti ?

    sit sam ovog sranja od usluge :/
     
  2. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nisu ni ostali neka posebna sreca, imam privatno Bh telekom onaj paket od 15 KM i sluzbeni Mtel. Kod Mtel na dosta mjesta je los signal, iako ga ima razgovori stekaju, los kvalitet razgovora. U biti sve ti je to u 5 deka, samo koga vise simpatises ili ako si odlucio ganjati neki model telefona ko ga ima na stanju.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma nisam,nego ispade da ipak BHtelecom samo zbog pokrivenosti valja, mada ako se ne krecete puno, tipa 1 grad (a ima ih takvih sto rijetko idu gdje) uzet neke tipa haloo ?
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Sacekaj koji dan, sad će biti predstavljanje novih paketa
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Imam mob.kod telecoma mislim da nece.biti.problema.sa.promjenom paketa. Ima ko iaustva sa tim
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nije bas da sam 100% shvatio pitanje al rekao bih da si u telekomu na pretplat I da si nekad uzeo mobitel od njih kojeg jos nisi otplatio a sad zelis da promjenis paket.

    Ako sam u pravu,rekao bih da nece biti problema sa promjenom paketa samo ako ides na jaci paket al ako hoces na slabiji tu ce sigurno da iskoci neki problem ili u najmanju ruku neka doplata razlike u cijeni asemblirane usluge.
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    mislim da nema logike jer je mobitel sada i na manjoj preplati jeftiniji nego sto sam ga platio na ovoj. Al et vidjet cemo. Dobro si shvatio pitanje.
     
  8. anel007

    anel007 Komšija

    koliko vidim ovdje ima zaposlenih u telecomu ili bar dobro upucenih u rad te kompanije pa samo da priupitam bas nesto sto se tice ovih razlika koje se pojavljuju kad promjenis paket a i dalje placas nesto sto si kupio od njih

    ja sam npr. trenutni telefon kupio dok sam bio na onom osnovnom student paketu i nakon nekoliko mjeseci se prebacio na mini 15 paket a koliko vidim po racunima i dalje placam telefon po cijeni kakva je bila na student paketu a ne po nizoj koja je na mini 15, cisto me zanima je li inace takva situacija ili bi trebalo da i cijenu telefona prilagode paketu??

    nije sad da se planiram ici zaliti nesto zbog 1-2 KM mjesecno ali et cisto me zanima da li da im halalim ili ne :smt003
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Pa potpisao si ugovor za telefon. To stoji. Promjeniš paket, promjene se samo cijene usluge. Logicno.
     
  10. anel007

    anel007 Komšija

    ^ doduse i to stoji :smt003
     
  11. black

    black Komšija

    Danas sam u Zenici vidio onaj plakat od 1.Augusta samo u BHT.Ja mislim da je to LTE ipak a sa njim i nove cijene neta.