modern combat 3 :fallennation

Discussion in 'Igre i konzole' started by blaf, Nov 5, 2011.

  1. blaf

    blaf Aktivista

  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ove nove generacije telefona nisu za igranje. To je sony na vrijeme skužio. Vise sam se izigrao na k750 nego na svom androidu. Na n80 da i ne spominjem kolik ose fifa šiljila. Tipkanje po ekranu ne ide nikako. To je kao da poredis Kinect i keyboar/mis za FPS naslove.
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Kako ba nisu za igranje? Android mozda ima malo belaja sto se tice fragmentacije i razlicitog hardvera pa ovi malo "bolji" (skuplji) naslovi ne rade na svim uredjajima, ili su Tegra ekskluzive i sl, ali na iOS-u igranje definitivno cvjeta, a i na Androidu u skorasnje vrijeme.

    "Tipkanje" jeste nezgodno za neke tipove igara, ali su kontrole sve intuitivnije i postoji ogroman broj igara koje su stvorene bas za touchscreen.

    Ontopic, MC3 se cini jako fin, ja nemam prostora da ga probam ali sam bas danas gledao review i cini se jako fino, pogotovo MP dio.
     
  4. blaf

    blaf Aktivista

    mp je solidan i zanimljiv, samo im serveri nesto nisu......osvojim hrpu xp, i napredujem, ali kada se vratim na profil nigdje nista, to se desava ima vec 2 dana da nikako ne napredujem a mogao sam 5-6 levela da se podignem...
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Onda ja ne igram/ne svidja mi se tip igrara koje su igrive tipkanjem.
     
  6. extibo

    extibo Komšija

    Sve sto je potrebno je ScummVM, Snes9x i N64oid. Nisam nesto posebno probavao Android igre, ali jedina koja me koliko-toliko zabavila je Angry Birds.