Moj ultra-tihi komp :D

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Stevie_Ray, Feb 25, 2007.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    :shock: :shock: :shock: kako bi stavio nazad? :roll:
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    pa ima velikih kucista valjda :D
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    tolikih sumnjam... :mrgreen:
     
  4. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Haha mozda THERMALTAKE Mozart TX :twisted:
     
  5. Peacemaker-HS

    Peacemaker-HS Aktivista

    Slazem se ali moglo bi to i bez njih 8)
    Ja sam svoje kuciste "ogradio" i komp je nekih 4-5m udaljen od moje pozicije :D
    Taj fazon s gumom je jako interesantan jer osim audio ima tu i "termalnih prednosti :p Pametan si ti momcina, nema sta :) Ovo ce mi dokrajcitii random access buku :D

    A sta mislis ti da prijavis patent i stvoris rjesenje koje ce i iidioti biti u stanju ugraditi na HD, kao neku HD futrolu? Od moje raje bio sam 2. od nas petorice s RAID 0 a sad imamo svi. Hocu da kazem da vjerujem da bi jednostavan i dostupacan produkt privukao paznju PC entuzijasta...
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

  7. [tota]

    [tota] Aktivista

    Sad stavi netko slike Renesisovog kućišta (PCE) :mrgreen:
    Stevie ti si FKT ovo ono, al' nebi malo štetilo i estetike ;)
    Na kakvom je glasu Antec 3000B što se tiče tišine, jer ga imaju u Genelecu za stotku.

    Meni treba jedan Freezer, 2x Xilence 120mm i 80tka za napajanje [enhnace bučno]. And some spužva :lol:
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    kako li sakrije sve one kablove hebo se on... svaka cast na ovom kucistu...
     
  9. [tota]

    [tota] Aktivista

    [​IMG]

    Odprilike ovako :)
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma znam i ja otprilike... ali mi nikako ne ide od prilike od ruke :D
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hvala. Ovo mi jako imponira, moram priznat. ;)

    Ko sto sulu rece, godinama ljudi ubacuju diskove u gumu. Takodjer i u spuzvu. Samo sam ja izmislio nesto svoje gdje sam kombinirao i jedno i drugo. TO je fazon. :D Jos kad se uzme u obzir da je ovo Samsung kojem je AAM stavljen na min, tise fakat ne_moze.

    Za estetiku me zaboli ona stvar :mrgreen:

    Taj Antec ima syss i mnogi drugi, kuciste je, hajmo re bolje od Thremaltake Armora ili nekog drugog. Moj osobni favorit. Samo sto je u Genelecu 130KM a u Zg 105KM. Vidjecu da sta skontam da kako uzmem to u Zg, trenutno mi ne treba.