Mojih 1000 postova

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Zlatan, Nov 5, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Povodom ovog malog jubileja zahvaljujem se HWB na gostoprimstvu i zelim sve najbolje! Sebi zelim da jos dugo budem clan ovog dragog foruma, da citam, ucim od drugih i napredujem, a da i od mojih postova bude neke fajde za druge. Ovom prilikom se izvinjavam ukoliko sam nekad svojim komentarima nekog uvrijedio i slicno. Ljudi smo, a nije bilo zle namjere :mrgreen:
    Srdacan pozdrav!
    Zlatan :smt006
     
  2. GW

    GW Moderator

    Voda komšija. :mrgreen:
     
  3. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ne moze to tako proci, gdje je meza, pice, da se to obiljezi kako treba :smt003 :smt003
    :wink:
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Eto nek je sa srecom taj mali jubilej al kad bi izvadio postove protiv antivirsnih programa trebalo bi ti jos dosta da postanes KOMSIJA :mrgreen: :D
     
  5. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Moram pocet spamat, od samih pocetaka sam tu, a jos ni komsija nisam :D :D :D Dajte sta preko stele :D
     
  6. Hansel

    Hansel Komšija

    Ja nisam ni primjetio da sam na 1000+, ali iskren da budem, ne mogu se baš pohvaliti svojim pridonošenjem u smislu rješavanja tuđih problema i aktivnog učestovanja u nekim bitniji diskusijama (od ukupnog broja postova možda je nekih 40-50%, ostalo mi je prosipanje šuplje) (jbga, posao - faks), tako da si ne dajem neki prevelik značaj što sam na 1000+.

    No opet smo komšije:)
     
  7. GW

    GW Moderator

    Kad ja budem na 5000 (a to biti uskoro) očekujem de se organizujete i kupite mi luksuzan stan u centru Sarajeva (u nekoj visokoj zgradi, recimo Avaz Twist Tower) da mogu gledati male ljude s visine.
     
  8. Hansel

    Hansel Komšija

    E jebiga sad stan. Previše je to. Mislim ono, kako bi mi to mogli skupiti kad takav stan košta cca 200 000 km.
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Na forumu registrovano 4167 clanova, a napravljeno cca 18k tema. Kad bi svaki clan obiljezavao neki jubilej temom, to bi bilo 30% tema na forumu. Cestitke, ali to nije razlog za novu temu. Lock
     
Thread Status:
Not open for further replies.