Mokro suhi brijac - iskustva

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NeTRa1der, Dec 3, 2007.

  1. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    hocu da kupim ovaj brijac, nije skup a meni treba pod hitno nesto na struju :)
    ima li ko iskustva? isplatili se dati 50 KM za ovaj proizvod?
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Po meni - ne. Imao sam raznorazne brijace, ali nista ne brije ko britva :D

    Salim se, koristim Mach3 Turbo, koza mi je inace osjetljiva, ali nemam problema sa ovim brijacem.
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Top shop nema nista da valja. Zaboravi mokro suhi brijac, posebno ako je ozbiljna brada. Oni philipsi sa tri glave su odlicni koliko cujem, ali su i nesto skuplji od 50KM

    [​IMG]
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Ja koristim dva brijaca, mach 3 i jos jedan klasicni. Prvo sa klasicnim probijem put do lica pa tek onda sa metro machom odradim glazuru.

    Nema osjecaja nego kad se obrijes pa se zaljepis uber jakom kolonskom :lol:
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    kod mene isto mah3 i onaj fusion ili kako već... samo sve to posere jedan dobar električni (ne ovaj od 50km definitivno).
     
  6. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    I ja koristim Mach3 Turbo, al sam razmisljao da kupim kakav dobar elektricni ... vidio sam u robotu, mislim da je philips oko 60 km je, ne cini se loshe
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    i ja imam onaj fusion na baterije :) uber macho :D ali ozbiljno razmisljam u zadnje vrijeme da kupim ono na struju samo sto mi se mrsko brijati pa imam osjecaj da ce sa onim ici brze i jednostavnije. i onako sam kusav :D nemam nesto puno brade za razliku od jetija, ovaj sulua :D
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    šta radiš onda u ovom threadu? ajde baci se na nešto drugo :)
     
  9. Loki

    Loki Komšija

    Isti slučaj, kontam biće lakše i brže električnim, a kao i kreator teme razmišljao sam o onom iz Top Shopa. Izgleda da ću ipak tražiti skuplju varijantu.
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    furam se da sam veliki :D
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    sulu jeti :lol:

    fusion je gay, onaj turbo je konza.
     
  12. FearLess

    FearLess Aktivista

    i ja sam nesto o elektricnom razmisljao, jer mi je nekako uvijek mrsko da se brijem sa onim mach3
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    ne znam baš da ćeš se za 60km nabrijat, makar i filips bio. dobar brijač je skup i to je to... imho da idem kupovat nešto tako, bez 100€ ne bi bi kretao u dućane.
     
  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kako rece syss, nema dobrog brijaca bez dobre love. Posebno ako se radi o jakoj bradi. Ja inace imam problema, koristim masinu i mach3.

    Inace, nekima je dosta i ovo
    [​IMG]
     
  15. ming

    ming Veteran foruma


    Qleru :lol:

    Btw Birina mašinica mojoj bradi ne može ništa, samo promjeni zvuk :lol:
     
  16. vnm_

    vnm_ Komšija

    ko misli da ce mu manje mrsko biti brijati se elektricnim, laze samog sebe.
    na drugoj strani, svaki aparat ima onaj dio za duzu dlaku. taj ce po mojem iskustvu biti cesto u upotrebi. :mrgreen:
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    tebi sulu samo kosilica moze pomoci :D i to neka jaca!
     
  18. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    znaci nista za jeftine pare...e jbga, ja se ponadao da nesto uzmem jeftino :D
    meni nikako ne odgovaraju britve i britvice, jer mi iritira kozu, nekada bude malo krvi pa do sljedeci dan izgleda sve usrano :)
     
  19. artemis

    artemis Komšija

    Električni valja,ali samo oni od 100+$...npr. remington električni,izgleda kao svemirski brod,stavi se u stalak i sam se čisti.Ma milina :mrgreen:
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    e onda imas 10 km mašinu za šišanje.. negdje je i 11 km.. ja je prosle godine uzeo u nekoj rupi, izgorila mi jedna pa ajde reko za prvu pomoc da se ošišam i eto.. jos uvjek je u potrebi :D

    e sa njom mozes da se i brijes, par puta sam skinuo bradu i bas extra,... ono malo ostane, manje od mm, pravo yebacki.. eto, ne moze jeftinije :smt003

    inace koristim braun (neki) brijac i pravo razvaljuje.. ali je nesto skuplji od 60km