Mokro suhi brijac - iskustva

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NeTRa1der, Dec 3, 2007.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Pošto su?
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja koristim bricu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    Nemam zivaca da se brijem, smijesno i glupo jeste, ali jbg.
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Džaba ja se obrijem brada opet za 2 dana ko mudžahedin :D
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Cuj ide brici :lol: Ja koristim ove kao u xtrage, od gillete, svi su odprilike isti, 20ak KM. Meni gode skroz, ovi ostali mi iritiraju kozu na vratu, jednokratni ne dolaze u obzir, bolje šmirgl papirom :)
     
  5. veki81

    veki81 Aktivista

    Ima se moze se :smt003
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Brijac sa jednim ziletom sam platio 8 eura, cetiri rezervna su 20 a dvanaest rezervnih 40 eura.
     
  7. GW

    GW Moderator

    Ako joj treba mjesec dana da naraste, onda to nije brada. :D
    Mislim da je pravilan termin "paučina". :D
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    AW: Mokro suhi brijac - iskustva

    Uzmem paket blue3, izdrži više tura. Ovi bicovi su dobri za jednokratno brijanje. Poslije počnu čupati.
    Za glazuru koristim Denimovu pjenu, mada nekad samo stavim britvu pod hladnu vodu. Ovi balzami i maze su gay kozmetika. Kolonjska voda je najbolja.

    Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jarane, ja nakon 15 dana postajem kao mudzahedin, extremno mi brzo raste, iako imam samo 16 godina.
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Ja sam poceo koristiti slicne ovima kao sto XTRage, samo pise Fusion, 5 su zileta. Samo je problem sto se mora cesce, a ja nisam navikao, volim pustit malo :D
     
  11. GW

    GW Moderator

    15 dana taman. :D
    Brada ionako čini čovjeka. Zamislite sad tehno vikinga bez brade. Ne ide nikako...
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Hehe, ali u skoli je poprilicno forbidden.
     
  13. GW

    GW Moderator

    Ti mene još uvijek nisi ubjedio da uopće imaš bradu...Možda da uslikaš to ili nešta...
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Eno sad, maher cu da uslikam dan prije nego sto kod brice odem.
     
  15. extibo

    extibo Komšija

    Ne znam cemu se cudis. Ove novije generacije su mutanti. Ova konstatacija se odnosi na oba spola.

    [​IMG]

    Vjerno me sluzi od pocetka gimnazije pa do danas.
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Cuj mutanti. Hahahahahahahaha.
    Ipak cu shvatiti kao salu.
     
  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    Definitivno. Sena, u koju i gdje ti to ideš u školu pa je to zabranjeno? :roll: Da ne ideš u medresu? :smt003
     
  18. Piroman

    Piroman Komšija

    +1, mada u posljednje vrijeme (možda pola godine unazad) ne izbrijavam gotovo nikako, već je samo skratim s ovom philipsovom mašinom kojom se također šišam, a za bradu samo nabacim drugi adapter (1-3mm) i udri! Koliko močnije izgleda kada gotovo izjednačim visinu kose sa visinom brade, onako bez brade bi izgledao kao kakav balavac pa sve dok opet ne izraste, što su mi i poznanici i familija potvrđivali dok sam se brijao sa ovim gore, mada sam primjetio da većina ženskih očito preferira kada je "glat", ali ipak nisam više mogao da trpim pa je sada samo skraćujem sedmično i ostajem DA MEN! :mrgreen:
     
  19. extibo

    extibo Komšija

    Nije uvreda. Pojedinci, odnosno pojedine, izgledaju mnogo starije nego sto trebaju izgledati.
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Nije da je zabranjeno, ali ono nije drago određenim profesorima.