Molba za glas

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Talnay, Mar 15, 2009.

  1. Talnay

    Talnay Aktivista

    Dragi prijatelji i prijateljice,
    ja vas lijepo molim da date vas skromni glasic za moju malu slikicu!!

    Mnogo vam hvala!
    Arman (moj maleni mangupcic) :)

    http://www.pampers.ba/profile/4164

    ActiveBaby
    Source: pampers.ba
    ** Vaš broj telefona neće biti korišten za neke druge svrhe već samo za provjeru valjanosti ovog glasa. Na kraju takmičenja, svi telefonski brojevi biće obrisani iz naše baze podataka.

    p.s. text koji se tamo nalazi je pogresan, to je bio text uz sliku koju nisu prihvatili jer nije odgovarala pravilima (vjerovatno jogurt :D)
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Eto od mene jedan. Fino su sredili ovo sa porukama, ne prije ko Coca cole i sl sa onim glasanjima
     
  3. GW

    GW Moderator

    Glasao.
     
  4. Hansel

    Hansel Komšija

    Meni je ovo takmičenje za ''naj bebu'' i sl. prava glupost. Sve su bebe slatke i lijepe, te je nezahvalno reći da je nečija beba ljepša. Doduše, svakome je njegova beba najljepša i referentna tačka univerzuma i mislim da je neobjektivno tražiti od drugih da je tako vide.

    Ali eto, glasat ću.
     
  5. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Dobio si glas.
     
  6. zalizani

    zalizani Aktivista

     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I od mene!
     
  8. HEHEHE....kak je sladak samo iskreno ime mi se ne svidja... :D

    glasao!!! 25 ima za sad .... prvi je favorit :D
     
  9. Hansel

    Hansel Komšija

    Haha. Sad ću demantovati samog sebe vezano za konstataciju da su sve bebe slatke. Onako brzinski pregledah ''takmičare'' (koliko li su se samo pripremali za ovo) i fakat ima djece kao da nisu sa ovog svijeta. A najgore su mi one fotografije sa djetetom umeljanim od čokolade-neke hapice da ne možeš ni lice prepoznati i neki se kreten od roditelja nađe pa postavi baš tu sliku. :)
     
  10. Looney

    Looney Komšija

    +1 za Armana :D
     
  11. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Eto i od mene :)

    Upravo, takmicenja za najljepsu bebu su bas nidje veze jer beba lici bebi ko jaje jajetu :lol: I jos kad mi neko podje pricati "vidi malog sto ima nanine oci", "isti amidza" dijete se kroz mjesec dana promjeni :mrgreen: Ali dao sam glas za malog od kolege forumasa :smt004

    Evo sada pregledah malo, imam sta vidjeti... mali Arman nema sanse jer su pojedinci angazovali uzu, siru, dalju, blizu rodbinu, sve prijatelje i poznanike i jos sire.. pa onaj prvi ima preko 500 glasova!
     
  12. Go Arman go !!!
     
  13. pa daj ENISE zaprijeti banom svim clanovima koji ne glasaju za armana.....
    kad bi polovina glasala odnio bi glatko pobjedu(kao sto ce arsenal LP ove sezone :D )
     
  14. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Enis ce da banuje sve koji glasaju :lol: Joj kad sule iz raida medju ovu djecicu uleti :D :D
     
  15. Loki

    Loki Komšija

    Evo 29. glas od mene :)
     
  16. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Jubilarni 30. :D :smt002
     
  17. Hansel

    Hansel Komšija

    Što se i ja sjebah...Dobi'h novu poruku i dok je otvaram kao kontakt piše ''Pampers''. Na momenat se izgubih i kontam ko mi je ''Pampers'' jer se fakat ne sjećam da sam nekog tako memorisao. :D
     
  18. kAcA

    kAcA Aktivista

    Ide glas i od mene :)
    Svidja mi se kako su rjesili ovo glasanje, sto AhmeT kaze puno bolje nego CocaCola
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    +1

    Cudno mi sto se ne javlja niko od moderatora :D
     
  20. Hansel

    Hansel Komšija

    Sreća pa si na kraju stavio veliko slovo jer u protivnom niko ne bi skontao na kojeg si člana mislio. :)