morrowind

Discussion in 'Igre i konzole' started by AhmeT, Sep 18, 2004.

  1. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Danas ja na TNT-u narucio Sims 2 (konacno je dosao), Joey the Passion, Morrovind i obje expanzije( Bloomoon i tribunal)

    E sad me zanima ja kad instaliram Morrovind pa na njega expanzine hocul moc igrat one misije iz kampanje koje sadrzi morrovind bez dodataka (ako ste skontali sta pitaM)
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    ma instaliraj morrowind ishutaj tamo predkraj nabacish prvo tribunal pa onda bloodmoon
     
  3. Esh

    Esh HWB

    pa naravno da ces moci igrati sve bez obzira na instaliranje ekspanzija..
     
  4. Sleeper

    Sleeper Komšija

    sve to skupa ispadne 1000+ sati gaminga?
    m@s@l@! i sretno :lol: !
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja sam jedva izduro Final Fantasy VII i Front Mission 3 na PS-u sa cca 100 sati svaka. od tad ne igram takve (duge) igre. al ima raje koja jos idu u osnovnu ili srednju skolu pa imaju vremena na pretek. ja sam ostario nazalost za takve igre.
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    uhh i ja volio bih sad zaigrat sedmice da mlatnem one weapone u vodi i pjesku al za to treba jedno 100h :(
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ako imas vremena, samo izvoli. neces se pokajati. dok sam bio u osnovnoj bio je pravi merak.
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ja jos ovu godinu u osnovnoj pa onda srednja....

    mislim da imam i da cu imat vremena :p 8) 8) 8) :mrgreen: :alien: :mad:: :arrow: :idea: :?: :!: :wink:
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    ja sam sedmice igrao 1997 8) , a sada me nostalgija vuce
     
  10. djambo

    djambo Aktivista

    za weapon u vodi u sedmici sam se pripremo 124 sata da bih ga unistio za 3 minute poslije toga mi bilo zao i nikad vise ne zaigrah tu igru
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    igrao bi ja i sedmicu i osmicu i devetku da nisam na faxu. za koju godinu ako bog da.
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Dosao mi Morrowind i dodaci (ja morao ici u postu po njih).

    Ja instaliro morrowind i oba dodatka i kad krenem kako mogu da igram bloodmoon ili tribunal (nekakva smeca sa datama u lauceru)???
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    :?:
    ja imam pirate rade savrshenno
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    i meni takodjer :)
     
  15. monK

    monK Komšija

    hehhheehehehh

    Iskopavam stari topic, bolje nego da pokrećem novi...Eto da se pohvalim, krenuo ja u odiseju po Morrowindu....

    Kako se prave screenshotovi u igri (f 12 nije)...Na controls sekciji nema te opcije uopšte...

    P.S.

    Nemate se šta smijati, ovo je jedina igra koju ću igrati u narednih 5-6 godina!!! :mrgreen:
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    prbaj sa print screen pa u irfan view samo paste.

    jedino sto je problem sto ces ovako moci uslikati samo jednu sliku, jer snimi u clipboard samo jednu "stvar" :D
     
  17. DC One

    DC One Aktivista

    Koristiti Fraps
    Najjednostavniji nacin hvatanja screenshota (iz igri), program je malen i prilicno neprimjetan kada je u pitanju zauzece resursa
     
  18. monK

    monK Komšija

    Beton....Zahvaljujem...
     
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    nego daimmyo jes' ono ti sutra u hrasnom, il' sam te ja pobrko' sa nekim :D:D:D :shock: :roll:
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Nisi :mrgreen: