morrowind

Discussion in 'Igre i konzole' started by AhmeT, Sep 18, 2004.

  1. monK

    monK Komšija

    :wink: :wink: :wink:
    ja sam tebe prije provalio, i to na svim frontovima, odnosno forumima na kojima si aktivan, i blog

    :lol: :lol: :lol:
     
  2. monK

    monK Komšija

    Nego je li iko izgurao main quest do kraja ovdje...

    Zanima me ima li nade za mene, i koliko vremena će mi trebati...Godine kao vremenske jedinice nisu problem.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    moze fino da se igra do nove godine. jos ako nabavis Bloodmoon i Tribunal ekspanzije, taman tamo do proljeca. :mrgreen:
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Vikend gameru treba dosta vremena (zaboravit cesh kad si poceo igrat).
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nek zapise na monitoru crnim markerom kad je poceo igrati. :mrgreen:
     
  6. monK

    monK Komšija

    LOL

    Zapisao

    To je moj FINAL QUEST što se tiče igara na ovoj kanti što sad imam...

    Koji sam freak čitat ću knjige u igri...

    Ali je beton i vrijedi je igrati...
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    meni je iz nepoznatih razloga jako trzala, a crack za novi patch nisam mogao naci (EU verzija vs. USA verzija).
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Nepoznati razlog je karina od katalista.

    Najvishe zamjerana stvar ATI-u neoptimiziranost za Morrowind i uopste za starije igre.
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja sam imao davno ati graficku, 8MB i pravila mi je sranje sa driverima, pravo. Od tada bjezim od njih ko lood :D samo nVidia! GeForce2 GTS i vrti svaku igricu koju instaliram :D doduse, uskracen sam za neke efekte, al ide, i to bez nekih neobjasnjivih trzanja, artefekata (kako li vec) i slicnih sra*a!
    Ati fuj, nVidia, gooooood :D :D :D :D
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    aj ti pokreni Battlefield2, Prince of Persia, ili jos neku DX8 only igru. samo pokreni, ne moras igrati. :mrgreen: gdje ces u pricu o morrowindu ubacivati 8MB karticu. kuc kuc neka meni moje 9700PRO. :smt002
     
  11. monK

    monK Komšija

    u mene 9200 SE, Morrowind dobro radi, tek na prelazima iz jedne oblasti u drugu malo štucne...
    1024 x 768
    maximum distance i shadow i "blještava voda" (eh, kod vode isto malo štucne. ali ne smeta)...
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kod mene na 9700PRO sa 512MB rama i Athlon 1.6Ghz procesorom frame rate nije prelazio 20-23fpsa po slobodnoj procjeni.
     
  13. monK

    monK Komšija

    Zanimljivo,

    2.0 GHz i 256 RAM-a, također po slobodnoj procjeni između 20 i 25 frameova...

    Mislim, Doom sam završio na 10-15 frameova po frapsu, vjeruj mi da Morrowind bar duplo bolje ide...
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nema veze, odigracu Morrowind kad uzmem Xbox. Ici ce fino iznad 30fps-a. :mrgreen:
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    To je taj problem isto ti je imao 9200Se ili 9700pro :idea:
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bilo je jos tih starijih igara s tim problemom (neke na Quake3 engineu koliko se sjecam). I onda mi kazu "sta ce ti konzola, to je za djecu". Blah. :smt078
     
  17. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ili nemoj igrati igre nikako...

    BTW. Ja se spremam za kupovinu 6600...
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja bistrog momka. cuj "nemoj igrati igre nikako. jesi to sam skonto? :lol:
     
  19. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Jesam. Opet, nemoj igrati igre nikako.

    BTW. Uzimam za koji dan 6600 da bi mogao igrati poneku igru
     
  20. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Dzes to bolan... znas sta Merlin pjeva "ili dojdi ili zovi hitnu u pomoć" to ti je kad se cojk zaljubi.. al kad su igrice u pitanju... nemam blage veze idem spavati :)