Može li informacija hdd dvd recorderu

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by izba, Jul 14, 2009.

  1. izba

    izba Guest

    Ima li ko iskustva modelom Panasonic DMREH49 ili Sony RDRAT100B. Ili bar šta se kod nas može može kupiti a da je više manje provjereno?
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Pioneer je na dobrom glasu, a nakon toga panasonic dok se sony dosta kvare, ili se barem dosta ljudi po forumima zali na njih.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    U sustini mislim da bi bolje bilo da posmatras kroz specifikacije, cijenu i garanciju. Navedi sta zelis, sta ovaj ima u odnosu na drugi i sl. Pretpostavljam da neko ko vise prati ovaj segment ti moze dosta reci i na osnovu koristenih chipova itd.
     
  4. izba

    izba Guest

    Hm, gledam ja specifikacije, ali čisto da vidim korisnička iskustva kako ferceraju te specifikacije, tj. kako to izgleda u praksi.
     
  5. opsado

    opsado Novi član

    Na poslu imam dmr eh 57, kod kuce dmr eh 59. Obzirom da dnevno snimam najmanje dva sata programa, i da nije bilo ni najmanjeg problema i moja sljedeca kupovina ce vjerovatno biti panasonic. Korisnicki meni vrlo jednostavan , mogucnost editivanja svega, za neku svakodnevnu upotrebu sasvim OK. Takodje trabam napomenuti da nisam imao nekog iskustva sa ni sa Sony, ni sa Pioneerom ( kojeg svi hvale, a cijena valjda nesto govori) . Moja jedina zamjerka Paanasonicu je nesto duze vrijeme za ukljucenje uredjaja.