Mršanje/debljanje/bildanje

Discussion in 'Generalna diskusija' started by NAILS, Dec 19, 2011.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Naravno da je bitan, zašto bi se patio. Ja sam ga i tako koristio u hrani, tako da mi je bitno.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Vanila ice od Optimum golda je nešto fenomenalno i samo sam to koristio u zadnje vrijeme pa rekoh da promjenim barem ukus, ako ne i protein.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  3. DSA

    DSA Aktivista

    Imate trenutno na iHerb akciju do kraja avgusta na sve muscletech proizvode - 30%, također free dostava preko 40 dolara. Evo recimo creactor u musclefreak.ba je 70 KM kao snižen, a mene izašlo 3 komada 56 dolara. Inače od svih brandova koje sam bio njihovi proteini uz dymatize imaju najbolje okuse i topljivost.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma sad sa limitom od 300 smiješno je kupovati u musclefreak, deru sa cijenama
     
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Šta se patiš, 5 sekundi haha... ma musclefreak drži monopol, može im se.
     
  6. aeRo

    aeRo Komšija

    Meni su top choco orange, to ti dodje ko jaffa cakes, i chocolate banana, to ti je kao bananko bananica. Prijatelj mi je bas presao sa ON nedavno na ovaj drugi i govori mi neki dan, sta je ono onako ukusno ja bi ono na kasiku jeo. Ja sada pijem Choco Peanut Butter i iskreno nema neke prevelike razlike naspram obicne cokolade, mozda se na sekundu u after taste-u osjeti peanut butter. Pored toga bio mi je dobar apple crumble i cinnamon danish ali ja bas volim te pizdarije i uzivo tako da je to onako mozda malo vise subjektivno misljenje. A za prva 2 koja sam preporucio nisam vala naisao ni na koga da je probao da kaze da ne valja. Choco Nut koji je standard nema fule, s mlijekom perverzija. Dovoljno ti je ovo za pocetak, ja sam ih probao sigurno 2oak ako ne i vise, pogotovo dok sam u Irskoj bio pa uzmem onaj sample pack po 5 razlicitih okusa. Ako imate dilemu oko nekog okusa (pogotovo ovih sto se vrte kod nas po prodavnicama i na OLX) samo pitajte. :D
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Narucih sa oficijelnog sajta Impact Whey Isolate - 2.5kg - choko banana za test, 30% popusta, 12KM posta, pa cemo da vidimo. :)
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Koliko je poštarina. Mislim da iznad 100km je dzaba.
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    12KM, napisah iznad.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Uh nisam upratio. Predobro, my protein ima super ponudu po dobrim cijenama
     
  11. aeRo

    aeRo Komšija

    Ajd' javi bas svidja li ti se
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Stiglo ovo, ukus vrhunski. Podsjeća me malo na engleski SCI MENTOR EXCEL prije 6-7 godina.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  13. aeRo

    aeRo Komšija

    Haha welcome to the club ;)
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Raja, treba mi preporuka za najbolji moguci protein sa ok ukusom.
    Nije za treninga, nego radi sitosti, tj. OROS kapsule da sad romane ne pisem.
    Cijena nije bitna.
     
  15. DSA

    DSA Aktivista

    Dymatize ISO100
     
  16. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ako je za sitost ne moze nikako to jer se najbrze vari. Treba mu nesto tipa syntha 6
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Kvaka je sto OROS ne funkcionise kako treba bez ishrane, a methylphenidate zatvara apetit, mora se nesto unositi.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Onda kupiš Whey i kikiriki puter, smiksaš, dodaš bananu i eto ga.
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pogledaj casein da kupiš, on je sporo razgradljivi protein.
     
  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ajte onda linkove, posto ja to ne pratim.