Ms office 2007 - opinion:)

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by bhd, Dec 13, 2006.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    jel iko isprobao?


    hvala na komentarima.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Sredi naslov.
     
  3. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Jesam ja. Nije mi se svidio ovaj novi izgled. Prenabacano za moj ukus. :mrgreen:
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kako uradi digitalne? Ja se za***bo u zadnjem...:(
     
  5. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Jbg ovo ce brisat al nema veze. Ja na MUX-u 4/1 dobio dvije nule, jednu jedinicu i D invertovano. Al sam optimista. I iz**bo sam se na sabiranju sa komplementima.

    Evo ti msn.

    [email protected]
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hehehe garant ce obrisat. Ako ti kazem da sam i ja isto dobio...hoces li mi vjerovat? :lol:
    Trebalo je dobit EXOR i EXNOR cini mi se. Uglavnom profulali smo.

    Msn ne koristim :oops:
     
  7. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Ja sam care nju prvo minimiziro. I u minimalnom obliku nije bilo C.Poslije sam i uradio kako treba i opet mi nije bilo C. Ako su A i B kontrolni onda samo jos neka varijacija od D može doć na ulaze. Nemam varijable za EXOR. Tako da ako nam ne prizna, idemo pred zgradu vlade to je u Tz popularno. :mrgreen: :mrgreen:
     
  8. Esh

    Esh HWB

    ma sto bi brisali, imaju i neki drugi u petak test iz digitalnih, lol

    inace, jedan od najboljih komentara koji sam procitao vezanih za office 2k7 je objavljen na pcmag.com: "New interface give beginners the same power as experts.", pa mislim da ta recenica dovoljno govori o promjenama unutar samog paketa.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    U slucaju da nam je tacno, niko osim nas nece imat vise od 80 bodova :mrgreen: Jer su svi dobili nesto i sa C i D...da li je EXOR ne znam tacno.

    Ko sto bi jedan moj jaran reko: "Nadam se, al' ne ocekujem..." :D
     
  10. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Bila bi sramota da to mi profulamo a logički sklopovi nam teku venama. :mrgreen: Ali vidi sljedece. Ako samo nama dvojici bude tacno. Ti si OK. Al ja ko masinac. To vec para usi. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  11. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Nesto gledam. Mislim da smo ga ispusili. Izgleda na nismo dobro orijentisali varijable tj. A je bila najvece vrijednosti. A ja sam tako naopako radio citav test. :mrgreen:
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa reko sam ti odmah. Zaje*** smo stvar. :cry: :roll:
     
  13. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Odmah mi je bilo cudno, da u nas dvojice bude tacno u drugih 100 ljudi pogresno. Po svim mojim racunima rezultati su za f-je F(C,D,A,B), koji redoslijed. :p
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    možda... ali se gubi ona evolucija informatičkog osvješćivanja u vidu snage office paketa.

    tako da od "onog programa koji printa text i prima mejlove" prijeđe u text editor, tablični kalkulator i organizator (sa mogućnošću primanja mejlova).

    svi to moraju proći :D
     
  15. Esh

    Esh HWB

    ovo k'o da si prepisao iz nekog it casopisa u hrvatskoj =)
     
  16. 3125

    3125 Komšija

    Ja sam sentimentalno vezan za Office 2000 :D On je uveo revolucionarnu opciju restart numbering, ostali su svi isti :D
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    pokakala ti se ptica na tastatu... ovaj... tipkovnicu :D
     
  18. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    hmmm nice tema i nece obrisati ako ovo krene kako treba ali moram malo podpomoci hehe mene zanima ko mo moze slika dati kakav je office 2007
    i imal ko vistu jeste li zadovoljni ....
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Slike

    Sto se tice Vista-e, imas drugu temu.
     
  20. MisterYES

    MisterYES Novi član

    Plivam ko riba u vodi sa Office-om 07 :p sve je sivo/plavo sa brdom reflexija...taman... :lol: I tabovi su super mjesto padajucih menija.

    Shalu nastranu...meni fino radi.

    Evo primjera; stari je nesto kucao u Wordu, ja mu to spasim regularno, na CD, vidim extenzija je sad .docx hajd reko fino...on odnio to da isprinta kad vraca se, kaze nemoze lik da otvori sa 2003-com. Pih reko, zem ti optimizaciju, te spasim opet kao optimizovano za 03 maxuz...ode on i vrati se sa isprintom, kad na njemu kurshlus opshti oko fontova...brdo slova boldirana a nebi trebala biti, text se razletio...i tako to...normala sve u svemu... :lol: