N900 --> Iphone 3gs

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Adi_k, Jul 7, 2010.

  1. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Imam Nokiu n900, kupio sam je prije nekih 25-30 dana, i na moju zalost nije opravdala moja ocekivanja, cak sam bio zadovoljniji sa n97 nokiom ... Razmisljao sam da prodam n900 i kupim iphone 3gs.
    Zanima me koliko je to isplativa investicija? govori mi momak koji radi s telefonima, da dam n900 i 500 km ? nekako mi se to cini previse ? sta vi mislite ?
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    IMHO previse, radije se vrati na N97.
     
  3. Shenron

    Shenron Komšija

    Gledam po oglasnicima i N900 je skuplja od 3GS. Tako da bi eventualno igrala zamjena mob za mob, nikakva nadoplata sa tvoje strane.
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    omg. :roll:
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Nokia N900 se prodaje po cijeni u rasponu od 400 (Amazon) do 480 dolara (Nokia US) pa sa racunicom kreni odatle.
     
  6. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    @Shenron

    Ne bih bas rekao da je to isti rang sto se cijena tice ... ja sam dao n97 i 440km za n900, a lik mi je govorio tada da dam n97 i jedno 700 km za 3gs...
     
  7. metallac

    metallac Aktivista

    LOL dao n97 + 440 km da bi dobio isti shit....
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Cijene su nidje veze, ali eto bila je razlika 3gs i n900 260KM, a sad trazi doplatu 500?
     
  9. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Meni se cini da tebe neko levati i to posteno. Medjutim, nije nezasluzeno kad pustas da te muzu tako :wink:
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sve što je bilo potrebno jete da uradiš ovo:
    http://www.market.ba/oglasi?sekcija=pre ... ja=&vrsta=

    Sad lijepo vidiš koliko se mob kreće i to je to.

    Moja preporuka je da zaganjaš Nexus.

    Nego dam ti ja Svoj HTC Magic, a ti meni tu Nokiu i još dvije stoje :lol:
     
  11. Shenron

    Shenron Komšija

    N97 i 700KM za 3Gs, pa ne bi da je od zlata, ispada da za 3Gs trazi 1300KM.
    Neka realna cijena za 3Gs 32GB model je kakvih 800KM.
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    znas kako kazu stari, dok je ovaca bit ce i vune...
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

  14. metallac

    metallac Aktivista

    Kupiš lijepo android uređaj... i svi sretni i zadovoljni, a ti najviše :D
     
  15. mickovic

    mickovic Novi član

    Za nokiau je Iphone tata!
     
  16. Esh

    Esh HWB

  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Bas cu probati ovaj Android mada i Maemo radi kao sat i ima strasno mnogo funkcionalnih besplatnih aplikacija.
     
  18. pac

    pac Komšija

    Pregledaj cijene po oglasima pik.ba, market.ba, superoglasi.ba i forumi. Nadji neku zlatnu sredinu i tako da ces znati na cemu si.
    Moja preporuka ti je da zaobidjes ove trgovce/dilere mobitela jer kod njih mozes samo doplatiti za nesto sto nevrijedi tih para, najbolja kombinacija ti je da prodas N900 i da kupis tel koji zaista zelis.

    Jos bolje bi bilo da isprobas 3gs prije kupovine da znas dali je to bas ono sto ti se svidja da se nebi zaletio.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Kolega, stara je tema. Zadnji post (dok je tema bila aktuelna) je "napravljen: Fri Jul 09, 2010 3:27 pm ..refreš teme je napravio Enis.
     
  20. pac

    pac Komšija

    Hvala na infu kolega.