Nabavka Creative Audigy2 Platinum eX

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by kolinsb, Jun 19, 2012.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ovako, u sudu gdje radim, dobili smo komplet opreme za audio snimanje sudjenja. Taj komplet je dosao prije nego sto sam ja krenuo raditi u sudu. To je komplet s ovog linka:

    http://ixbtlabs.com/articles2/creative- ... index.html

    [​IMG]

    problem je, sto je PCI kartica iz kompleta nestala, neko je poplasio iz compa. Sad nisam u mogucnosti da pustim taj komplet u funkciju. Sve ostalo imam, CD-ove (ima ih 5 komada), ovaj mali "deck", daljinski, kablove, mikrofone, mixetu.... Samo nema ove PCI kartice. Zanima me, da li ima neka firma u BiH da nam tu karticu moze prodati? i koja bi bila cijena? Hvala!
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    A polovna, godi li ti ?
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Tesko da ti iko to moze prodati, osim ako nije ostalo na lager. Te kartice se vec odavno ne proizvode, koliko sam upoznat.
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa koliko bi kostala polovna? morao bih provjeriti s knjigovodjom kako bi to ti sud platio :roll: :roll: taj komplet je dosao 2005 ili 2006. godine, tako da jeste sve staro. ima li nesto slicno novije? slicne konfiguracije, izlaza, prikljucaka??
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Audigy 2 platinum se moze naci za 30-40KM, ali rijetko ih bude na piku.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa evo gledam na ebayu je cijeli komplet oko 75$, to pik jeftiniji? :)
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Evo na piku imas polovno za 30km
    http://www.pik.ba/?trazilica=creative+audigy2&kategorija=5&id=&id=&t=
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    nijedna od ovih nema iste izlaze kao originalna iz kompleta.
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Treba mu Audigy2 platinum sa dva ADlink konektora, kao ova iz originalnog pakovanja. Takvih kartica isto naleti na piku. Kupovati citav paket se ne isplati.
     
  11. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    mislim da mi je u kompletu dosao ovaj IEEE1394 kabal, to cu jos provjeriti, a koliko vidim da taj izlaz imaju ove kartice s PIKA. pretpostavljam da je to isti izlaz kao kod ove originalne kartice?
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nije stvar u toliko u ulazima/izlazima koliko o zvucnom procesoru. Provjeri prvo da li su identicni.
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    a sto bi morali biti identicni? :roll: :roll:
     
  14. GW

    GW Moderator

    Razmisli malo treba li ti uopće ovaj komplet...Svaka zvučna kartica snima zvuk...