Nadogradnja G630

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by NaLe!, Mar 4, 2015.

  1. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Pozdrav,
    trenutno imam Intel G630 + Biostar H61MHB + 4GB RAMa sa no-name napojnom od 400W i HD6570. Razmišljao sam oko neke nadogradnje, pa me interesuje je li relativno isplativo da idem na kombinaciju i5-3340+Kingston SSDnow V300 120GB+4GB (sve u Genelecu, budući da vidim da nema 1155 u Imelu)? Kakve su šanse da će me napojna zezati? Igre mi nisu toliko od značaja (trenutno mi BF3 i Insurgency rade zadovoljavajuće), više mi je obični multitasking. U budućnosti također planiram mijenjati i grafičku.
     
  2. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Fina je to nadogradnja jos neka fina grafa u buducnosti i vrh, e sad ovisi koja ti je napojna, ima li kakav certifikat i sl. to nam opali pa da vidimo
     
  3. Tensai

    Tensai Komšija

    Ako ces samo za multitasking i brži rad kupi samo SSD,Sa i5 nećeš osjetiti gotovo nikakvu razliku.
     
  4. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Ubačen procesor, RAM i SSD. Jedini problemi bili s novim SATA kablom. Trenutno nisam imao nikakvih problema što se tiče rada, svježa instalacija sistema.

    Hvala vam momci!