najbolja nSila 2

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by ming, Mar 10, 2004.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    sta mislite jel epox 8rda+ ver 2.x najbolja nforce ploca
    kakva je za oc i podrzava li fsb 400 oficijalno
     
  2. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Ja je imam i podrzava fsb oficijalno

    Ima Dual chanell ultra 400 podrsku i mislim da je prilicno rame uz rame sa abitovim pločama
     
  3. kenci

    kenci Aktivista

    ja zadovoljan.. sve ima :)
     
  4. Shenron

    Shenron Komšija

    Ja prezadovoljan. Otkako sam ju kupio (ima 2 tjedna, neznam tocno) radi na 200Mhz FSB. Najvise sam dosao do 220 (440Mhz). Kod mene je rev 2.2. Ima sve sto mi treba pa i viska :D
     
  5. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Ja na NF7-S bez ikakvog modovanja bio u Windowsu na skoro 250Mhz :)

    Pozdrav
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    nasao sam jednu 8rda+ pise rev 2.x koja je to ?
    mislim iza dvojke jel 2.2?
     
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Odmah da se razumijemo ja ovo ne govorim objektivno , ja ovo govorim zato sto je imam

    UZMI EPOX 8RDA+ , tacka zarez
    novi red
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Ja nisam ni probao ici iznad 220.
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    a novi abit an7 ili dfi lanparty 2?
     
  10. Miko

    Miko Aktivista

    Pitanje ako bih kupovao novu plocu odluka bi mi bila izmedju abit nf7 i abit nf7-s. E sada Abit nf7 140Km
    abit nf7-s 170Km
    Kao prvo koja je razlika u performansama izmedju ove dvije ploce i dali se isplati kupiti abit nf7-s, jer mi sa nje netreba ni sound storm jer imam creative 5.1 live, netreba mi serial ata jer nemam namjeru kupovati serial diskove makar za sada, a automatski mi netreba ni RAID.A ni overkloker nisam neki nego cisto razlika kada se na obadvije stavi isti procesor. I ako ima ko koju internet stranicu gdje su ove dvije ploce usporedno poredjene neka napise havala
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    ma to je isti proizvod, samo skuplja ima više opreme. prodaj cl, jer će ti sasvim dosta biti onboard rješenje abit-a (pogotovo ako koristiš ove sad popularne 5.1 sisteme i sl... razliku nećeš primjetit, jedino ako imaš sve to spojeno na ozbiljniji receiver/ht, onda ostavi cl ili idi na soundstorm).

    uglavnom ploča je odlična.