najbolji mp3 player

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Nuno_Gomes, Jul 4, 2006.

  1. Nuno_Gomes

    Nuno_Gomes Aktivista

    kupio bih neki mp3 player od 512 mb da je do 150 km. mozete li mi predlozit kakav, ako neko ima a pokazao mu se dobar da napise.
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Apple iPod shuffle 512mb. ako ti je ekran bitan onda neki Creative MuVo.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    ma shuffle sam prodao dosta davno, dosta razočaravajuć zvuk sa apple logom na sebi.

    uzmi creative, iriver ili sl.
     
  4. Nuno_Gomes

    Nuno_Gomes Aktivista

    nisam naglasio da bih volio manje nesto
     
  5. vnm_

    vnm_ Komšija

    ako ces nesto manje uzmi si ovo cudo :)

    [​IMG]

    u mobil media prospektu imas onaj sony 512MB, 150KM...
    meni bas lijepo izgleda i idu naravno sony slusalice uz njega (doduse mozda i nisu neki kvalitet, al eto sony je sony)...
    ALI(!) ja mislim da se on mora koristiti sa odgovarajucim software-om...znam da mi je neko donijeo onaj okrugli sony i da nisam mogao nista s njega da prebacim...

    [​IMG]

    creative muvo ima u plusu, 512MB 215KM...jel potrebno da kazem da taj isti u njemackoj kosta 60€...ako imas koga u dijaspori, nek ti kupi
     
  6. [tota]

    [tota] Aktivista

    Rekao vec na Bljesku ali ne steti ponoviti :D
    Creative i mozda Sony, Trekstor isto nije los ;)
    Creative MuVo zakon, nije potreban softver a zvuk odličan.
    Otidi u MobilMediu pa isprobaj onog Sony-a ali ako imas nekoga u Njemackoj ili tako nesto nadi na netu model i nek ti kupe ;)
    Creative MuVo 1GB 79€
    U mene TX model, 1GB
     
  7. Nuno_Gomes

    Nuno_Gomes Aktivista

    [​IMG]

    ovaj znaci dobar. i za njega treba softver.ali ovaj ima integriranu bateriju jeli to lose ili....???
     
  8. Nuno_Gomes

    Nuno_Gomes Aktivista

  9. vnm_

    vnm_ Komšija

    evo ti moje iskustvo...nemas software na racunaru, prikljucis sony mp3 na usb, fino sve se pojavi ovo ono, kad otvoris da vidis sta je na njemu samo su neki folderi nidje veze itd...
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    sony što se "lakoće" korištenja je isti dreq ko i apple... ultra iritantan itunes se ovdje samo zove drukčije.

    ti kako hoćeš...
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Apacer 1gb 130 mambi.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    apacer je svojevremeno imao najbolju kvalitetu zvuka na trzistu. ne znam jesu li se sada pokvarili ili su ih drugi prestigli, ali ako je ostalo po starom onda definitivna preporuka. jel' to u printexu? imali su tamo i apacer playere bez ikakve memorije - sam si nakacis koliko ti treba. male pare bile pravo.
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

  14. k!ng™

    k!ng™ Novi član

  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    samo da kazem da sam uzeo ovaj apacer mp3 player od gige sto je sulu spomenuo i moram reci da je fenomenalan za svoju cijenu. naravno bolje slusalice su obavezne jer su ove krsh sto dodju uz njega. sutra odoh jos po 256MB karticu da mi slucajno ne zafali prostora. bottom line - topla preporuka.
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Gdje si kupio?
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pa u UE u Robotu. i to onaj zeleni, ljepsi mi od bijelog. :mrgreen:
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    :D

    Dodjes kad sam na godisnjem :mrgreen:
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    jesi inace u Robotu? u tom slucaju svraticu ponekad kad se vratis jer cesto tamo navratim... :wink:
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    More oko.