Napojna , kupovina nove ili servis stare ??

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Ghostbusters, Jan 16, 2011.

  1. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Pozz raja
    Danas mi je prestala raditi napojna ( ZALMAN ZM500-HP 500W ) Meijenjao sam hdd-ove neke i kad sam htio da upalim pc nije se htio upaliti dok nisam iskopcao sve sa napojne.
    [​IMG]
    Na slici u sredini prikljuci S-ATA prvi lijevi neradi nikako sta god na njega prikopcam ne ce da radi samo krajnji desni ali nesmijem ga opteretiti osim hdd sa sistemom i ploce tako radi ako prikopcam graficku jos nece da se upali racunar.Molio bi za savjet sta da radim ja sam je izvadio iz racunara i spremio je za servisiranja, dali nekoga poznajete ko bi mogao da je napravi ili da kupujem novu , sad sam bez racunara znate kako je djeca mi oci vade vec help..
     
  2. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Hajte ljudi sta sutite :) nemogu da vjerujem da je dva dana proslo a da se niko ne javi :)
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kupuj novu.
     
  4. Pasha

    Pasha Komšija

    Pa kao da si otvorio temu ; '' da li kupiti crne ili bijele čarape ?'' . :D Evo ja ti kažem kupi novu, a drugi lik će ti reći idi na servis, itd..
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    ja se s napojnom ne bi zezao da ne crknu ostale komponente. nova fortron 500W u ingelu je 100KM.