NBA 08/09

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 30, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Sto ih pregazise :s
     
  2. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    LA je dokazao da su trenutno najbolji i pored nekih prica da bi situacija bila drugacija da su Cavsi prosli :D...Mada nisam siguran da bi uzeli opet ako se susretnu jer LA ovisi o Kobe-iju a Magic-si nisu uopste forsirali odranu nad njim
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Lakersi su bili bolji, zasluzeno osvojili. Malo je sad smijesno pricati da su "razvalili" Orlando i "dokazali" da su najbolji, ako se u obzir uzme da su igrane dvije utakmice s produzetkom.
     
  4. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Mislim da je prevaga bila iskustvo na strani LA. A malo su i nagazili Orlando. :mrgreen:
     
  5. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Pa nije bas iskustvo jer u timu nema mnogo igraca kao sto je Kobe,Fisher i Coach njihov...Odom,Ariza,,Vujacic,Bynum nemaju ovakvih utakmica iza sebe....A mislim da je NBA dokazala da se igra netemelji samo na atrakciji i na krsenju pravila kosarke...U biti Cleveland je ispao radi taktike odnosno gresaka trenera a i takvih slucaja se sada moze mnogo naci na tekmam ove sezone
     
  6. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    nisam sumnjao ni sekunde da ce osvojiti naslov :D

    samo, Phil Jackson je malo ostario...procelavio covjek :D
     
  7. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Kobe, Fisher i Coach dalje i ne treba ići. Ta trojica su i presudili. A čini mi se da i Clevelandov trener nije nešto bogzna odradio posao