NBA All Star Weekend

Discussion in 'Generalna diskusija' started by tERMINator x, Feb 13, 2007.

?

Ko će pobijediti na All Star meču?

  1. Istok

    12 vote(s)
    100.0%
  2. Zapad

    0 vote(s)
    0.0%
  1. FearLess

    FearLess Aktivista

    od vremena dream team-a do danas je puno vremena proslo i evropska kosarka je napredovala i to mnogo

    Ja cu samo da pitam jeli iko od vas sto tvrdi da ej NBA bolji gledao bar jednu evroligasku utakmicu?
     
  2. Raptor

    Raptor Aktivista

    Sto se tice NBA. Pogledajte samo ekipe kao Mavericks, Suns i Pistons. Tu se vidi kako se treba igrati, svako brani, svako zabija. Nema one man show poput Lakers-a i Cavs-a. To su ekipe koje mogu dobiti i bez jednog Nowitzki-a, Nash-a i Billups-a na parketu.
     
  3. monK

    monK Komšija

    Gledam kad imam vremena redovno!

    Spore utakmice totalno, shematska igra, predvidljive konstrukcije napada!

    Nije interesantna, ali eto gledam zato što krvnički volim košarku!

    Gledam i NCAA!
     
  4. monK

    monK Komšija

    Upravo!

    Detroit Pistonsi su klasičan primjer, ne samo sada nego oduvijek, tvrde odbrane i timske igre!

    Meni sad trenutno najdraža ekipa u NBA-u!
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    E vala i ti izvlacis nekakva pitanja. Da ja tebe pitam nesto u rangu tvog pitanja, jesi li ti ikad odigrao utakmicu ?
     
  6. FearLess

    FearLess Aktivista

    E i ti si smijesan da komentiras nesto i iznos cinjenice trebao bi biti upoznat sa tim, npr ja nemogu blatiti americki hokej ali nikad nisam odgledao tekmu pa nemam pravo tvrditi da je npr svedska liga jaca.
    On ako je samo gledao NBA nemoze znati jeli NBA jaci od ostalih liga. Po tome ispada da su ljudi samo ovce i ono sto cuju na TV-u kako je NBA najbolja liga uzimaju kao cinjenicu.

    Tako da je moje pitanje na mjestu, za razliku od tvog.

    A tvoje pitanje je vec malo cudno, ali eto odgovoricu nikad s epro nisam bavio kosarkom ali sam odigrao po koju utakmicu.
     
  7. holle

    holle Novi član

    Prije 10ak dana na OBN-u je bio prenos Lakersa i Spursa, i ako ste gledali utakmicu mogli ste vidjeti iz kakvih situacija/pozicija Kobe daje poene ili kakav ulaz ima Tony Parker. Prateci redovno Euroligu mogu sa sigurnoscu reci da ne postoji ni jedan kosarkas koji bi to mogao raditi, ako nista onda bar na slican nacin.
    Da ne pricamo o tome kakve asistencije djele Steve Nesh ili Jason Kidd, ili mozda kako Wade ulazi i kuca preko centara. Da Dirk igra u Evropi, davao bi po 50 koseva u prosjeku, a isto vrijedi i za Shaq-a, Arenas-a, Garnet-a Redd-a, Lebron-a, Duncan-a, Ming-a, Carmela, Ginobilija, Carter-a, Brand-a, Bosh-a...

    Svaka cast Tau, Cska, Panatinaikosu, Barci ali cisto sumnjam da bi mogli primirisati ijednoj solidnoj ekipi iz nba, naravno u toku sezone, kada su u top formi (zaboravite one pripremne utakmice prije pocetka sezone, ili mozda ona svijetska prvenstva kada Ameri dodju u desetkovanom sastavu, prije pocetka sezone).
     
  8. FearLess

    FearLess Aktivista

    e da ti akzem za one suteve pa ni jedan odbrambeni igrac neizlazi na kobea kad sutira, a ulazi su takvi jer nema zone
    pa kad su igrali sixersi i barca vidjela se snaga, nema kucanja nimalo
     
  9. monK

    monK Komšija


    Bruce Bowen je svaki šut ispratio po propisima! Stalno je bio uz Kobea i ruka je bila na šutu!

    :lol: :lol: :lol:

    S tim da je meni vrhunac te večer ipak bio Michael Finley!

    :lol: :lol: :lol:
     
  10. Alkimistus

    Alkimistus Guest

    TV SLO 2 neče imat prijenos. .. jer onda nema para za prijenosit NLB ligu između Slovana i Zadra ... :roll:


    ali OBN TV (BiH) če prijenosit... provjerite kablovske i satelitske.
     
  11. holle

    holle Novi član

    probaj pogledat neku utakmicu Lakersa, pa onda nesto komentarisi ;)
    a to da nema zone... kad si zadnji put gledao nba???

    i batali te pripremne utakmice prije pocetka sezone, pogotovo sakatih sixersa :wink:


    a sto se tice samog all-star weekend-a, dirk uzima takmicenje u tricama, green u zakucavanju i naravno zapad pobjedjuje :wink:
     
  12. tERMINator x

    tERMINator x Aktivista

    Ima tekma na OBN-u u 02:00 u noći sa nedjelje na ponedjeljak, ali to je kasno za nas koji idemo u školu :(. Zna li neko hoće li biti sutradan repriza? Ja sam gledao u programu i ne piše da ima, ali eto valjda će se predomisliti...
     
  13. zilo

    zilo Komšija

  14. monK

    monK Komšija

    Dalo se pretpostaviti da će Kapono trice uzeti, ima najbolji prosjek u regularnom toku sezone!
     
  15. Esh

    Esh HWB

    ma trebao je uzet arenas, ali se opet poceo reklamirat i bezveze izgubi.

    zakucavanja su solidna bila, ja sam ostao do pola 6 jutros da sve to pregledam. steta sto howard nije usao u finale, imao je najbolji fol sa onim stickerom.
     
  16. monK

    monK Komšija

    Slažem se!

    Ubjedljivo najbolji fol!
     
  17. Raptor

    Raptor Aktivista

  18. tERMINator x

    tERMINator x Aktivista

    Gdje si ti gledo ta zakucavanja? Na TNT-u?
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  20. Raptor

    Raptor Aktivista