Ne starta mi windows 7 nakon bios update

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by reni90, Mar 9, 2010.

  1. reni90

    reni90 Aktivista

    imam acer aspire 7530g i uradio sam bios update sve kako treba nikakvih gresaka javio nije, medjutim poslije toga nemoze da mi starta windows pojavi se onaj logo
    onda poplavi ekran nesto pise, ali nemogu da procitam jer se ne zadrzi ni sekundu kratko bude inestane i restartuje se
    sada kad se pali ima ponudjeno repair pored start windows normaly medjutim nemoze mi taj da ispravi pokusao sam cekao da zavrsi ali nista.
    Instalirao samna drugoj particiji isto windows 7 i tu radi medjutim treba mi ovaj stari jer tu su mi isntlirani mnogi potrebni programi i nalazi se bitan sadrzaj uglavnom neda mi se novi da koristim trebam taj da ponovo radi, koja je greska ne znam ev kontam da pokusam ubaciti linux live cd i da kopiram system foldere ove iz novog windowsa u stari da vidim mozda tada proradi
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Mozes probati safe mode ili neki recovery preko konzole. Mozda (malo vjerovatno) da ce ti pomoci i povratak na prethodnu verziju BIOS-a.