Need For Speed: Carbon

Discussion in 'Igre i konzole' started by Shenron, Oct 28, 2006.

  1. Shenron

    Shenron Komšija

    fuj fuj fuj... tipicni NFS :( malo poboljsana grafika, nova auta i par novih modova voznje i to je sve. nista revolucionarno.
    Iako sam igrao demo, tesko da ce se ista popraviti u finalnoj verziji.
     
  2. Code Name 47

    Code Name 47 Aktivista

    definitivno se.......................ne slazem !!! Preshao sam sve NFS-e do sada (barem 2-3 puta, a neke i vishe :D ) i znam da EA nemoze zakazati :D
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Otkud ti to da EA igre valjaju(kazes da ne mogu zakazat, a igre im smrde vise od sapunica na telki)? :shock: Cak je i Eidos bolji...
    OK, bilo je i solidnih NFS-ova...
     
  4. Ace_

    Ace_ Aktivista

    :D :D mislim stvarno :roll:
    Nisam igrao demo ali Most Wanted mi je bio dobar, najbolji NFS je naravno Porche
    Presao sam sve NFS-ove, Need For Speed ima nesto posebno sto ga izdvaja od ostalih igara tog tipa, ako Carbon bude imao to nesto igracu ga
     
  5. Sale

    Sale Aktivista

    A gdje ima za skinuti demo, nasao sam bio na ea.com ali mi izlazio erorr!!! :| :wink:
     
  6. Shenron

    Shenron Komšija

    http://files.filefront.com/Need+for+Spe ... einfo.html

    Igra me sve vise i vise razocarava. Sve bljesti. I sta treba i sta ne treba. Auta ko da su polirani aluminij, a cesta je napravljena od neceg jako svjetljeceg (zapravo sve je od toga :mrgreen: ).
    Stvarno je nigdje veze. Ali su napravili jednu promjenu, tj. ispravili gresku iz prijasnjih nastavaka: sada se moze u krivinu uci sa 350 umjesto 300 a da se ne slupas :lol: :lol: ... sve u svemu, loshe. Grafika je presvijetleca i neoptimizirano skroz.
    [​IMG]
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Izgleda jos jedan NFS kojeg cu preskocit...
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    po ovoj tvojoj prici zakljucujem da nemas auto.. ili se nikad nisi vozao noci :D

    pokusali su svjetlo da naprave na maximali, znaci da ceste svjetle.. odsjaj od reflektora, ulicne i sl. :)
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije tako. Ja sam vidio jos neke screenshotove koji jos gore izgledaju, auti tako odvratno bljeste da je to cudo...
    Ali malo kresanje bljestanja u settings-ima bi trebalo rijesiti stvar...
     
  10. Neso

    Neso Komšija

    pif evo mi jaran javlja da je snoc skinuo demo sa neta i da je jako razocaran.Kaze igra sranje zesce :shock: Mislio sam da ce ovo da bude nesto extra koliko su ga najavljivali :wink:
     
  11. Shenron

    Shenron Komšija

    Imam auto i vozio sam po noci.
    Ali ajd ti meni objasni kako CRNO auto moze svjetlit ko da je na njemu 10101 sijalica.
    Dzaba mu sto reflektora i rasvjete i sve nema sanse da onako svjetli, i cesta isto.
    http://upload.dbz-universe.net/viewer.p ... -32-85.jpg
    http://upload.dbz-universe.net/viewer.p ... -01-95.jpg
    http://upload.dbz-universe.net/viewer.p ... -07-54.jpg
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni je i MW sranje...a mgu mislit kakvo je tek ovo...
     
  13. Sale

    Sale Aktivista

    Ma moraju oni nesto napraviti da to izgleda (po njhovom misljenju) ljepse, kao i ona funkcija HDR ljepota ali nestvarnost! :roll:
     
  14. donjapa

    donjapa Overclocker

    shrenon nisam mislio nikog napadat.. al et sad ispade igra pravo veliko sranje, necu da skidam demo jer cekam da dodje full..

    ali izgleda da necu ni to uzet ako ovako nastavite..

    bude mi krivo , al ak su zasrali onda se prebacujem na neku drugu voznjicu :)
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Samo nek mi neko objasni kad je NFS bio dobra igra :lol:
     
  16. Ante

    Ante Aktivista

    NFS dvojka je bila car!
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Kad je to bilo 1996, prije 10 godina :roll:
     
  18. 3125

    3125 Komšija

    Zato sto je bila jedina iz zanra :D Motorhead majka
     
  19. Ante

    Ante Aktivista

    Pa sta ima veze, eto tad je bila dobra igra :)
    Ona trojka i sve kasnije nist...
     
  20. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ma to svjetli zato sto ovi ljudi sto trce za autom i snimaju, imaju jake reflektore na kamerama. :smt002