1. godzila

    godzila Novi član

    a cdburnerxp da li neko to koristi jos bolji od svih i od tog asampa 7

    znaci przi dvd cd sve sve a jos je free.

    waw

    mozete ga skinuti sa drese nije warez admini

    http://www.cdburnerxp.se

    srecno przenje
     
  2. burner

    burner Aktivista

    Upravo isprobao i upropastio dva diska. Pržač je Samsung SH-S182M (nov), a diskovi su Verbatim 16x (MCC 03RG20). Bezuspješno probao snimati na 12x, a potom 8x. Na 12x je došao do 41% i zaštopao, a na 8x do 31%. Istu "kompilaciju" je Nero 8.0.3.0 snimio na 12x bez problema.
    Ja nešto ne bih više testirao...
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pitanje - da li je moguce (i kako) sa novijim writerima i cd medijima forsirati nisku brzinu snimanja (1x-4x). svi programi stavljaju 8x kao minimum sto konkretno Dreamcast-u nikako ne odgovara...
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    Sta je sa light nerom:)

    ja imam instaliranu 7cu sa odabranim pri instalaciji jedino przacem:)
    100mb instalacija skinuta sa neta:D
     
  6. godzila

    godzila Novi član

    hmm a ja ga testirao na rw-u i jako dobro radi :D nikakvih problema.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    thx sulu. fin link. radi sve na 8x, ali opet mi se zvuk citanja ne svidja. bitno je jedino u alcoholu iskljuciti interni buffer od writera i sve odlicno.
    inace, ovaj DC je trebao da zavrsi u kanti za smece, tako da sam ga dobio za 0KM i nakon cca ulozenih 6h rada evo radi ko '99. :lol:
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Imas onaj na oglasima za 250km :lol:
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    najjace kad stavljaju "u rangu playstationa 2" ili "grafika k'o na dvojki". :lol:
    enivej mnogo dobra stvar, jako mi je zao sto nisam prije ovo imao u kuci. potraga za forsiranjem 4x brzine se nastavlja.
    jos jedno pitanjce - gdje ima jeftino uzeti onih sarenih verbatim cd-ova sa plavom donjom stranom za pisanje (zasada nadjoh za .90 markica)? oni zuti i bijeli su fuj...
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Ja mislim da ih imas kao Verbatim DJ u Mercatoru samo su skupi oko 2km.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mah, skontah danas da nisu dobri za DC jer imaju izbacen plasticni prsten s donje strane u sredini, pa grebe po kucistu lasera. Za PS1/PS2 su najbolji ubjedljivo. Traxdata jesu losi, ali bolje rade na DC-u.