nesto za komp. do 300 KM?

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Intel, Aug 20, 2004.

  1. Intel

    Intel Novi član

    Ej ljudi sta bi mogao uzeti za komp do 300 KM, evo to sam sada mislio uloziti u comp ali neznam sta za to da uzmem, evo u potpisu vidite koji mi je CPU, nemojte mi samo pistai da uzmem graficku posto cu i uzimati ali neka jos, sada neznam da li da uzmem jos jedan HDD od 200 GB pa cu onda imati 320 GB ili nesto drugo :?:
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    uzmi kuciste thermaltake xaser 3 i logitech mx 510
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    pa uzmi još 120 seagate-a i napravi raid polje, ili prodaj taj disk pa kupi dva veća.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    probaj prodati trenutnu graficku i hd, a onda kupi 9800 pro i hd 160 ..
     
  5. Intel

    Intel Novi član

    Ma komp je star mijesec dana, a ovu sam graficku uzeo da bi sacekao 6800 ultra, ali izgleda da se nece isplatiti nju kupovati bolje bi mi bi mi bilo uzet nesto jeftinije, najmanje 9800 XT, a neznam da sada ovu prodajem ne isplati se, u nas je i sada(u mostaru) 370 KM VPC ova 9600 XT od asusa, neznam stvarno koju da uzmem vamo su dosta skupe, a kada bi narucivao iz amerike onda bi placao carinu tako da bi me izasla skuplja pita od tepsije, neznam stvarno koju da uzmem a ovu 9800 pro nebi, ne isplati se,da li znate imal gdje na crno a da nije bas skupo da uzmem barem ovu obicnu 6800 pa da probam softmodati u GT, ili da mi je uzeti GT pa overclockati na Ultru, a mislio sam uzeti dva HDD da imam oko 320 ili 400 GB ili vise
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  7. Intel

    Intel Novi član

     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    na kojoj napojnoj si napravio taj famozni overclock
     
  9. Sleeper

    Sleeper Komšija

    nece on-hocu ja! :shock:
    (i mjesto thermaltake xaser 3 moze kakfa 9800)
    :wink:
     
  10. jeretik

    jeretik Komšija

    Uzmi Ab-shape i onu tavu palacinkaru.
     
  11. Shenron

    Shenron Komšija

    Koji Cooler imas? Koje kuciste? Koliko ventova u kucistu? Koji ti je napon na CPU-u? :D

    Ja bi uzeo jos jedan takav HDD i slozio RAID, a ostatak potrosio na jelo i pice ;)
     
  12. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Napravis dernek i pozoves nas , al da bude pica i kole 8)
     
  13. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    Bravo. Jebo vas PC više. Gdje su jarani i žene? Ne guraš valjda ćunu u DVD-RW?
     
  14. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    NeX izgleda ovdje neki tako i rade, jos su pukli na usb 2.0 (kazu veci dozivljaj od starog usb-a).

    nego kao sto rece dzahdo ,provedi se za te pare ,imas racunar 1 klasa ,samo ces dzabe pare baciti.


    p.s
    poslusaj mene sto sam ti rekao na drugom forumu
     
  15. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    jebiga moramo i drugi zivot napolju napraviti , na internetu smo jedni a u svijetu nas ima bilione .... :wink: