Streaming servisi: Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Disney+

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by kvaju, Jan 6, 2016.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako mislis na moje komentare, banovane su kompanije koje su prije par godina nudile VPN samo za Netflix. Pa su redom padali i bili beskorisni. Morao si skoro svaki dan mijenjati postavke. Sada ne znam kakvo je stanje.
     
    Loki likes this.
  2. igor.g

    igor.g Komšija

    Dodatni titlovi preko netflix app su mogući sa vpn ili ako netflix otvaraš preko chrome na PC. Na nekim filmovima preko PC imaju dodatni titlovi što nema na app. Takodjer možeš koristiti Chrome addon na PC koji se zove Substital i castujes na TV preko browsera.
     
    Last edited: Mar 22, 2022
    Loki likes this.
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ja sam neki dan uzeo 300 TL giftcard na durmaplay, napravio novi acc preko vpna, ubacio giftcard, netflix 6mj za cijenu jednog. Netflix gledam bez vpn, sav normalan swe content.
    HBO max sam uzeo kad je bio 50% off lifetime. Tako da za njega placam 4 eura, amazon prime je 7, ali to je vise radi prime shipping.
    Juce narucio bajramske poklone dijeci, pola ih je iz njemacke poslano, dosli za dan, ne znam kako im se isplati.
    Sad samo moram disney prosnjuhat, on me jedino kolje sa 9 eur. :D
     
    Vedo likes this.
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    Jel stignes odgledati sta? :)
    Ja evo netflix upalim 1x sedmicno, kontam losa investicija :)
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Poskupio je i netflix, standard plan je sa 41TL otisao na 58TL. I dalje dosta jeftino, oko 7,5KM, samo gift card ne traje kao prije :)
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jeste, ali nema baš ništa na njemu da se može pogledati.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Čuj nema?
    Pa ako se na netflixu na šta gledat onda se dolazi do zaključka da je potncijalni gledalac život proveo pred ekranom i odgledao sve.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Haker and dams82 like this.
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Baš tako, ja nemam vremena pogledat sve što sam stavio na my list, a o dalje da ne pričam...

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma u zadnje vrijeme malo gledam serije i filmove, ali da se puno toga pogledalo to je očigledno.

    Netflix nema više kvalitetnog originalnog sadržaja, sve se to raspodjelilo na ostale streaming kompanije. U pola godine izađe nešto da se meni sviđa

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  10. dams82

    dams82 Komšija

    To je do tebe, nije do Netflix. Ja nađem kvalitetnih filmova iz cijelog svijeta.

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
    Neo Bahamut Zero likes this.
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam, ali ne napuštaju ih ljudi masovno tek tako. Sadržaj je osjetno tanji nego prije..

    Ja pola pogledam na poslu, šipak i ja kući tako

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mislim da Netflixova kvantitet ispred kvaliteta taktika ih ne sluzi vise. Izbace jednu pristojnu seriju, ili film, i 10 losih.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja i prijateljica se slozili da pauziramo. Odgledat cu Saul Goodmana i to je to. Pa kada opet naleti nesto, super. Sto je najgore nema vise dobrih ni stand up specijala. Sve trash. Ostale serije su bas pobjegle na druge streamin servise. Ima netflix sadrzaja da ga ne pregledas za zivota. Koliko dobrog je druga prica.

    Najbolje su im ove limitirane serije koje traju sezonu. Pogotovo britanske. Ali se to pogleda za sedam dana.

    A filmovi su tek loš loš izbor.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Padaju i jer su postali woke bagra. Izbacuje sranja tipa he is expecting, sve što je kontroverzno 1% se potiskuje.


    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ne padaju zato sto su 'woke' nego zato sto poskupljuju svake godine, sve manje kvalitetnog originalnog sadrzaja, i poceli su prijetiti da ce stat u kraj sa password sheranjem evo vec godinu kako sa tim prijete a izgleda da su i blizu da implementiraju.

    Ima dosta dobrog sadrzaja sad i na drugi streaming servisima pa raja dosta mjenja. Nije kao prije.
     
  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma cim izbace share, cucemo se :)
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  19. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Sta ovo predstavlja TL? Vidim ima 100,200 itd.
    Cijena za 200TL ako sam shvatio 220 turskih lira?Na ovom durmaplay sajtu?

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Turkish Lira, giftcard u toj vrijednosti.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk