Nezeli citati sprzeni CD

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by zijo-bosnjo, Feb 6, 2011.

  1. zijo-bosnjo

    zijo-bosnjo Novi član

    Imam problem sa CD/rw-om. Juce sam na jedvite jade sprzio CD (jedva je primio CD/RW prazan CD) i sad nezeli da ga ocita (firmware updatovan ) .Pzenje je poslo bez ikakvih problema , samo eto nakon przenja nece da ocita taj CD nikako, pokusao sam na drugi CD-rom da ubacim medjutim nece ni on da ga ocita.

    Da li je problem do CD/RW(CD-rom) ili samog CD-a ???
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    U drugoj recenici kazes da si jedva sprzio CD, a onda poslije kazes da je proslo bez ikakvih problema :)

    Ako taj CD nece da ocita ni u drugom CD-romu znaci da je lose sprzen, pa sad ili ti je neki uzasan CD bio pa je do njega, ili je przilica pri kahvi pa nesto ne stima i lose je sprzila. Probaj sa jos kojim praznim CDom, pa ces vidjeti da li je do toga ili je do przilice.
     
  3. zijo-bosnjo

    zijo-bosnjo Novi član

    dobro nisam lijepo sastavio prvu recenicu , htio sam reci da sam jedva natjerao cd/rw da primi CD ali ajd nije to bitno :roll:

    Pokusao sam da sa drugim praznim CD-ovima , ali najgore nece da ih "ocita" , ubacim neki "puni" CD cita bez problema :S
     
  4. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ako ti nece da ocita prazne medije ni od drugih proizvodjaca, onda je s velikom vjerovatnocom przilica defektna ili je pri kraju svog radnog vijeka.