1. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Samo da vas pitam pao mi je sistem pa sam sve morao formatirati i evo me sad sve zavrsio ali ovi driveri koje imam za maticnu na cd-u su stari 2.03 verzija.

    neznam ovi najnoviji 4.24 neznam tacno koji jeli oni valjaju jeli iko imao problema sa njima interesuje me da nebi ponovo zeznuo sistem pa sve ispocetka.

    POZ:::
     
  2. Esh

    Esh HWB

    slobodno instaliraj nove ForceWare drivere za maticnu plocu, ja ih koristim od kad su izasli i nije bilo nikakvih problema.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    a eventualnih poboljšanja? mislim malo mi je puno 20 mega preko 56k.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    poboljasan je nvidia-in driver ide driver kojeg trenutno koristim umjesto xp defaultnog, za ostalo nista posebno (dodata podrska za nove zvucne i mrezne kartice)..
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    uhhh....taj nvidia ide driver mi je zagorcao zivot ko nitko do sada....
     
  6. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Daj crazy ocu li skidati ili ne veceras
     
  7. Esh

    Esh HWB

    imaj na umu da radi bolje sa novim verzijama hd-ova
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    skini...ako nebude radilo imas unistall :D
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja koristim one izmiksane drajvere, dakle za IDE mi je starija malo verzija, jer mi nova ne radi...pa za audio najnovija...za ovo starije...sve rucno, najbolje :) covjek je pametniji od kompjutera :lol:
     
  10. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    SVE JE UDURE MADA NISAM NISTA TESTIRAO DA VIDIM IMALI KAKVIH POBOLJSANJA VIDIO SAM DA SADA OPTERECENJE PROCE PRI SLUSANJU MUZIKE NE IDE PREKO 5% DOK JE PRIJE ISLO DO 8% ETO NEZNAM OVI SINTETICKI TESTOVI NISAM STANCO DA VIDIM ALI BUDEM I TO URADIO