Nintendo Switch

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 20, 2016.

  1. Esh

    Esh HWB

    Meni je Aces intersantan samo ne znam jesu li pretjerali sa ovim folovima..

     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Odigrao sam nekih 50% Zelde do sad, ispocetka mi se cinilo dosta pusto i onako random razbacano. Al vec kad dodjes na Death Mountain i dalje vraca se onaj klasicni Zelda vibe.

    Nisam prevelik fan ovih lomljivih oruzja, jer ako u shrineu vidim neku sakrivenu kutiju, mrsko mi 15 minuta pokusavat doci do nje, jer znam da sta god da je unutra da ce se slomit nakon 20 udaraca.

    Ova 4 kao glavna "dungeona" mi nisu Bog zna cemu, zavrsio sam 2 do sada, Ocarinini dungeoni su mnogostruko bolji, ljepsi i zanimljiviji.

    I igra je bas poteska, gine se svako malo, mnogi udarci protivnika su insta-killovi.

    Frame rate vecinom Ok, ali u Lost Woods padne na 15, pretjerase malo sa atmosferom duboke sume :)

    Sve u svemu, daleko da je best Zelda ever kao sto je nahajpase mediji, ali igra jeste bar 9/10.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  3. igor.g

    igor.g Komšija

    Meni 60 fps lock na CEMU, em imas mod da lomljivost oruzja produzis ili ukines :p
     
    Vedo likes this.
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Link to the Past i Wind Waker su mi i dalje favoriti.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni je phantom hourglass bila izvrsna, ova nova mi je odron.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Link to the past & Ocarina su top, bolje ne moze.

    Wind waker sam pocinjao na emulatoru, pa na Wii U onu remaster verziju, al nikad se ne natjerah da je zavrsim. Mislim da je to jedina Zelda koju nisam nikad do kraja odigrao, iz nekog razloga mi jednostavno ne lezi.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  7. Esh

    Esh HWB

  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Koliko bi se moglo uzeti za niov snes mini i da li bi se to uopšte moglo kod nas prodati?
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Heh, znaš kako, ponudiš po MSRP cijeni ili nešto blizu tome, i ja ću ti odmah to kupiti :D
     
    zoi likes this.
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Može itekako, ja prodao dva SNES Mini-ja i jedan NES Mini za jako fine pare. MSRP u EU je oko 100€, ja ne bih išao ispod toga ni slučajno.
     
    zoi likes this.
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    O kojim finim parama pričamo? Možeš i u pm, neću daje širiti :)

    Vidim na piku neki lik prodaje za 250 KM, koliko je to realna cijena?
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Moje su otišle za dosta više od tih 250 koliko taj prodaje, ali tada je bila nestašica na tržištu. Mislim da trenutno možeš uzeti 230 bez većih problema, 200 ako ti se baš žuri.
     
    zoi likes this.
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Hvala na informacijama Neo :)
     
    Neo Bahamut Zero likes this.
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Zavrsih Zeldu. Pomalo razocarenje u main quest. 4 'dungeona' (koja imaju svega 3-4 povece sobe + boss) i Ganon. Usunjah se preko nekakvih zidina u Hyrule Castle i izletih direkt pred Ganona. Tek poslije vidim na netu da ima tona dijelova dvorca za posjetiti, a ja eto nekako slucajno zaobidjoh ih sve u 5 minuta.
    Potencijal ovolike mape neiskoristen, jer kao sto pisah , ne isplati ti se lutat i tragat jer znas da te ceka mac ili bow koji ce puc nakon 20 koristenja.

    Ista stvar sa side questovima. Radio sam ih samo eto da da mi ih ukine iz journala, jer svaka nagrada je opet prolaznog karaktera.

    Shrineovi su dobri, njih sam bas dosta odradio.

    Luk i strijela su over-powered. Sva 4 bossa sam sa njima sredio (spamovao bomb & thunder arrows).

    Sve u svemu, od mene ovo dobija 8/10.

    Ocarina & Link to the Past su izmislili pricu, muziku, gameplay i level dizajn za ovo.

    Ko konta na sta dat pare - definitivno na Mario Odyssey.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Neki dan jaran od svog jarana dobio Switch na poklon, i donio ga juce na posao :) dobra zajebancija, igrali mario cart u split screen modu :)
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Posudiš od nekog da pređeš Mario Odyssey, Zeldu i Mario Kart odigraš preko emulatora i uštediš 7 stoja. :)
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Huh, 'puk'o' Switch na prilično banalan način. Sad će se već isplatiti kupovina kad igre nisu 60-70€. :D
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Kako, sta, gdje?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma



    Nije još da igraš pirateriju, ali vjerovatno skoro.
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja juce probao switch super stvar. Kaze jaran da nema bas nekog izbora "jakih naslova" nego u fazoni wii, stariji naslovi. Ali koncept fenomenalan :)